banner1013
x

“Mahall Bomonti İzmir günlük iş rutinini zevkli bir hale getirecek”

Mahall Bomonti İzmir’in ofis alanlarında alışılmışın dışında balkon ve teras gibi seçeneklerin sunulduğunu belirten Türkerler Holding Proje Müdürü Yüksel Selek, projenin artan kalan zamanların değerlendirilebileceği çevredeki sosyal alanlar ve yeme-içme mekânları ile günlük iş rutinini zevkli bir hale getireceğini vurguluyor.

“Mahall Bomonti İzmir günlük iş rutinini zevkli bir hale getirecek”
EndüstrideAra - Haber Detay

Yapımına hızla devam edilen Mahall Bomonti İzmir, hem tasarımı hem de kalitesi ile öne çıkan bir proje. Projenin sosyal olanaklarına ve lokasyonunun sağladığı avantajlara dikkat çeken Türkerler Holding Proje Müdürü Yüksel Selek’ten projeyi dinledik. 
Ofis alanlarında alışılmışın dışında balkon ve teras gibi seçeneklerin sunulduğunu dile getiren Selek’in projede günlük iş rutininin zevkli bir hale geleceğini önemle vurguluyor. 

Mahall Bomonti İzmir’in sosyal olanakları hakkında bilgi verir misiniz?

Projemiz tamamlandığında İzmir’in sosyal ve kültürel merkezlerinden biri olacak. Mahall Bomonti İzmir içerinde yer alan dokuz adet tarihi bina içerisinde Doğuş Grubu iştiraki d.ream’in birbirinden değerli kültür-sanat performanslarıyla şehrin nabzını tutan omontiada’yı şehre getiriyoruz. ‘bomontiada’ konsepti İzmir’de yeme-içme, eğlence, alışveriş, iş ve sosyal yaşam alanında trendleri belirleyecek The Populist, Monochrome, Babylon ve Günaydın’ın yanı sıra ilk kez burada kapılarını açacak yepyeni konseptleriyle İzmir’in çehresine daha da keyif ve kalite katacak. Ofis alanlarında alışılmışın dışında balkon ve teras gibi seçenekler sunan ofislerimiz, işten artan kalan zamanların değerlendirilebileceği çevredeki sosyal alanlar ve yeme-içme mekânları ile günlük iş rutinini zevkli bir hale getirecek.

Lokasyon açısından projenin avantajları neler?

Mahall Bomonti İzmir şehrin tüm ulaşım imkânlarının yanı başında; Konak, Alsancak, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka’nın birleştiği noktada yükseliyor. Halkapınar Aktarma İstasyonu; İzban, Metro ve Tramvay ulaşımının İzmir’de birleştiği noktada. Tüm ulaşım olanaklarına yakınlığı ile ön plana çıkan projemiz, şehrin yalnız lokasyon olarak değil sosyal hayat açısından da kesişim noktası olması itibariyle de ilgi odağı halinde…


 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 01:55
YORUM EKLE

Aldağ

Siemens

Dergiler