Madencilikte Dijital Dönüşüm, Eğilimler ve Çözümler Seminerinde yer aldı

Troya Proses, temsilciliğini yaptığı Zyfra Mining firmasıyla Madencilikte Dijital Dönüşüm, Eğilimler ve Çözümler konulu semineri gerçekleştirdi.

Madencilikte Dijital Dönüşüm, Eğilimler ve Çözümler Seminerinde yer aldı
EndüstrideAra - Haber Detay

Sektörünün köklü isimleri arasında yer alan Troya Proses, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra seminer çalışmalarıyla da hedef kitlesine fayda sağlamaya devam ediyor. 
Troya Proses, 21-22 Kasım tarihleri arasında temsilciliğini yaptığı Zyfra Mining firması ile beraber Madencilikte Dijital Dönüşüm, Eğilimler ve Çözümler konulu seminerini gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu seminerde Troya Proses yetkilileri dinleyicilere madencilik sektörüne yönelik dijital yenilikler ve markalarının çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alan Valmet, Flowrox, Flottweg, Comessa, Bokela, Vist Group, Lyncis ve TC Ceramic firmalarının Türkiye temsilciliklerini gerçekleştiren Troya Proses, geniş bir ürün gamına sahip.     Makina ve ekipman tedarikinin yanı sıra, cevher zenginleştirme endüstrisine danışmanlık hizmeti de veren firma, laboratuvar ve pilot ölçekli testleri de yapıyor
 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 12:36
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler