banner1339
x

MADEN SEKTÖRÜNÜN DEVİNDEN EĞİTİME DESTEK

Doğu Biga Madencilik, bölgeyi destekleyici faaliyetleri kapsamında salgın sürecinde uzaktan eğitime destek olmak amacıyla çevre köylerdeki öğrencilere bir yıllık internet paketi ve tablet hediye etti.

MADEN SEKTÖRÜNÜN DEVİNDEN EĞİTİME DESTEK
Robot Zirvesi

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 2012'den bugüne kadar 700'den fazla eğitim bursuyla aileleri destekleyen Doğu Biga Madencilik ve köy muhtarlarının ortak organizasyonuyla öğrencilere internet paketleri ve tabletleri dağıtıldı. 2010 yılından beri çevre köylerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına köy muhtarları ve köylerde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerekfikir alışverişinde bulunan marka bu kapsamda köylere temiz, sürdürülebilir su sağlayacak gölet inşasından, sağlık konteynıra, geleneksel köy hayırlarından yerel spor takımlarına ve milli atletlere sponsorluk sağlanmasına, köylerde alt yapı ve üst yapı çalışmalarının desteklenmesinden ulaşım alt yapısının desteklenmesine, geri dönüşüm konteynırlarının köylere yerleştirilmesinden yangın önleme ekipman desteğine ve hatıra ormanına kadar pek çok çalışma gerçekleştiriliyor.

EĞİTİME DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEK

Eğitime önem veren marka, eğitim alanında ise öğrenci burslarına, uzaktan eğitim alt yapısına, bölgedeki okulların tadilatına, eğitim materyallerinin teminine destek sağlamaya devam ediyor. (AA)

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 09:20
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını