banner1322
x

LuminTech ile yollar aydınlanıyor

Chryso’nun ürün gamına dahil ettiği yeni ürünü LuminTech; bahçe yolları, kaldırımlar gibi kullanıldığı zemine geceleri görünür ışık yayılımı yaparak aydınlatıyor.

LuminTech ile yollar aydınlanıyor
Makine Zirvesi

Beton ve çimento katkıları sektöründe inovatif ürünleri ile öne çıkan Chryso, Ar-Ge çalışmaları neticesinde geliştirmiş olduğu yeni ürünlerle başarısını arttırmaya devam ediyor. Markanın dekoratif beton ürünleri arasında yer alan LuminTech, sektöre yeni bir soluk getiriyor. İnşaat pazarına benzersiz teknik ve estetik özellikler sunan LuminTech, gündüzleri UV ışınlarını soğurur ve geceleri görünür ışık yayılımı yapıyor. LuminTech; bahçe yolları, teraslar, havuz kenarları, bisiklet yolları, kaldırımlar ve ışıksız kavşak alanlarında kullanılarak zeminde hem işlevsel hem de estetik avantaj sunuyor. Uzun ömürlü olan LuminTech, enerji verimliliği sağlaması nedeniyle de aynı zamanda çevre dostu ürün olarak öne çıkıyor. 

Beton ve çimento katkıları sektöründe global bir oyuncu olan Chryso, betonu tamamlayan tüm yapı kimyasallarının tedarikini de yapıyor. Bu konularda bulunduğu tüm ülkelerde ilk iki oyuncu arasında yer alan Chryso, Türkiye’de lider konumunda. 100’ü aşkın ülkede faaliyet gösteren Chryso Grup’un Orta Asya ve Orta Doğu Bölgesi ihtiyaçları Türkiye tarafından tedarik ediliyor. Türkiye’de Kocaeli merkez olmak üzere Trabzon ve Adana’da olmak üzere üç bölgede üretim fabrikası bulunan  markan, mega projeler kapsamında Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüpgeçit ve yeni yapılmakta olan 1918 Çanakkale Köprüsü ve Türkiye çapında birçok mega projede katkı sağladı. 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 18:09
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını