banner1339
x

Lüks Detaylarıyla Öne Çıkacak

Ataköy'ün en avantajlı noktasında Özyazıcı İnşaat-Regnum iş birliği ile hayata geçirilen ‘Route İstanbul’ projesinde kaçırılmayacak bir kampanya başladı. Şehrin merkezinde prestijli yaşam ve iş projesi olarak yükselen Route İstanbul’da yatırımcılara, 60 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.

Lüks Detaylarıyla Öne Çıkacak
Endüstri 40 Zirvesi

Ataköy'ün en merkezi arazisi üzerinde İstanbul’un en işlek ulaşım hattı E-5 Otoyolu’nun hemen bitişiğinde yer alan Route İstanbul, lüks detaylara sahip rezidansların yanı sıra prestijli ticari üniteleriyle de bölgenin önemli adreslerinden biri olmaya hazırlanıyor.

İstanbul’un en değerli noktalarından Ataköy’de Özyazıcı İnşaat-Regnum iş birliği ile yükselen Route İstanbul, konut alıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek merkezi konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

Kara, deniz ve hava ulaşımının çevrelendiği bir bölgede yükselen proje; etrafında yer alan eğitim kurumları ve iş merkezlerine yakın oluşuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Modern mimarisi ile bölgede prestijli yaşam ve iş projesi olarak konumlanan Route İstanbul geniş bir kitleye hitap ediyor. Ayrıca ödemelerde yatırımcılara bankasız, 60 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.

DAİRELERİN METREKARESİ 8.250 TL’DEN BAŞLIYOR

Projede 302 rezidans daire ile 20 ticari ünite bulunuyor. Konforlu yaşam için planlanan bu projeden avantajlı fiyatlarla daire sahibi olunabiliyor. 1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yer aldığı projede, lüks detaylarla donatılan rezidans dairelerin büyüklüğü 75 ile 272 metrekare arasında değişiklik gösteriyor, Ayrıca dairelerin metrekaresi 8.250 TL’den başlıyor.

TÜM ULAŞIM AKSLARININ MERKEZİNDE

Avrupa Yakası’nın cazibe merkezi Ataköy’de yükselen proje, merkezi lokasyonuyla avantajlı bir konumda yer alıyor.

Route İstanbul, E-5 Otoyolu ve yan yol üzerinden direkt ulaşım bağlantısı bulunmasının yanında, tramvay, metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

İstanbul’un her yerine rahat ulaşım imkânı sunan proje; Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Expo ve İstanbul Fuar merkezi gibi iş dünyasının önemli merkezlerine komşu konumuyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Route İstanbul’da inşaatın yüzde 85’inin tamamlandı teslimler ise Eylül 2018’de planlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 13:49
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını