banner1322
x

LUJO HOTEL'İN MUTFAKLARI DOĞU İKLİMLENDİRME'YE EMANET

Lujo Hotel’in mutfakları, Doğu İklimlendirme'nin çevre dostu Hava Filtrasyon Cihazları ile nefes alıyor.

LUJO HOTEL'İN MUTFAKLARI DOĞU İKLİMLENDİRME'YE EMANET
Enerji Zirvesi

Bodrum’un Güvercinlik Koyu’nda yer alan Lujo Hotel'in misafirleri için eşsiz lezzetler hazırlayan mutfakları, Doğu İklimlendirme’nin, çevre dostu Hava Temizleme Cihazları ile nefes alıyor.

YÜZDE 99 ORANINDA TEMİZLİYOR

Baca problemi olan yerler için geliştirilen FOUR KITCHEN Hava Filtrasyon Cihazları, modüler olarak üretiliyor ve modüle yapısı sayesinde parçalara ayrılabilen ve çalışacağı yerin farklı noktalarına konumlandırılabiliyor.

Bu sayede cihazlar, sahip olduğu Elektrostatik Filtre, UV-C lamba ve Aktif Karbon Filtreleri ile egzoz havasında bulunan yağlı dumanı ve kokuyu yüzde 99 oranında filtre ederek temizliyor.

MİNİMUM BAKIM GEREKSİNİMİYLE YILLARCA HİZMET VERİYOR

Yüksek sıcaklığa dayanıklı plug fanları ile pişirme esnasında egzoz havasında oluşan yüksek ısıdan etkilenmezken, ayrıca sistem; egzoz havası fan elektrik motoru üzerinden geçmeyecek şekilde tasarlandı.

Böylece en az seviyede bakım ihtiyacı ile uzun yıllar hizmet sunuyor.

MİSAFİRLERİNE 20 FARKLI ODA KONSEPTİ SUNUYOR

Lujo Hotel, Milas-Bodrum Havalimanı'na 16 km ve su altı müzesinin yer aldığı Bodrum Kalesi'ne 26 km mesafesi ile merkezi konumunun yanı sıra mavinin ve yeşilin birleştiği doğa temasıyla misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor. 

Konforu ön planda tutan, 20 farklı oda konsepti ile misafirlerini lükse davet eden otel, büyük ailelere özel yüzme havuzlu 4 farklı villa tipi sunarken, eşsiz mimariye sahip Forest Oda’lar ile çiftlerin ilk tercihi oluyor.

Her şey dahil alakart sistemiyle, muhteşem deniz manzaralı 9 ayrı gurme restoranda Türk, Akdeniz, Asya ve İtalyan mutfaklarından seçme lezzetler ile misafirlerinin ilgi odağı olurken, 14 farklı barda yetenekli barmenlerin hazırladığı birbirinden özgün kokteyller ile eşsiz lezzetler sunmayı sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2021, 15:35
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını