banner1322
x

LİVİNG NOW YENİLİKÇİ TASARIMIYLA FARK YARATIYOR

BTicino, Living Now zarafet ve teknolojinin bir arada yer aldığı yeni serisinde özgün malzeme seçenekleri ve mükemmel düzlemsellikte olan yenilikçi tasarımı ile dekorasyonunda fark yaratıyor.

LİVİNG NOW YENİLİKÇİ TASARIMIYLA FARK YARATIYOR
Endüstrideara

İtalyan BTicino konut, ev otomasyonu ve interkom sistemleri için yenilikçi çözümler hazırlamaya ve tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Markanın yeni serisi Living Now ise yenilikçi sade tasarımı, malzeme ve renk alternatifleriyle yaşam alanlarını canlı ve pozitif renkleriyle gerçeğe dönüştürüyor.  

BTicino Living Now Serisi yaşam alanlarında tarzını göstermek isteyenler için birçok alternatifi bir araya getiriyor. Farklı dokulara sahip 16 renk seçeneği bulunuyor. Ayrıca polimer plastik, metal, ahşap olmak üzere üç farklı materyal seçenekleri sunuluyor. Bitcino Living Now sade çizgisi ve köşeli formuyla İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyor. Esnek ve yüzer çerçeve tasarımı ile duvar yüzeyine mükemmel bir şekilde tutunarak duvarlarınızda zarif ve estetik bir görünüm isteyenlerin tercihi oluyor. 

UZAKTAN KONTROLE İMKAN SAĞLIYOR 

Bticino Living Now hem fonksiyonel kullanım imkanı hem de estetik görünümü ile mekanlarda yeni bir dekorasyon konforu yaşatıyor. BTicino Living Now serisi istenen formlarda ve tuş kombinasyonlarında serbestliği oluşturabiliyor. Bu sayede de evde akıllı bir sistem kurulabiliyor. Geleneksel sistemler ile entegre edilebilen ve kendi aralarında kolaylıkla haberleşebilen, istenildiği zaman bir ağ geçidi yardımı ile evinizde yer alan kablosuz ağ sistemine bağlanarak uzaktan kontrole de izin veren akıllı cihazlar ile evinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Modern mimari ve çağdaş yaşamın en iyi yansıması Living Now, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri bir araya getirerek kolay kullanımıyla evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.

 
 

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2021, 09:37
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını