banner1013
x

LİVİNG NOW WİTH NETATMO EVİN TÜM KONTROLÜNÜ SİZE VERİYOR

Geleneksel sistemleri akıllı sistemlere dönüştürerek zarafet ve teknolojiyi bir araya getiren Living Now with Netatmo, evinizin tüm kontrolünü size veriyor.

LİVİNG NOW WİTH NETATMO EVİN TÜM KONTROLÜNÜ SİZE VERİYOR
EndüstrideAra5

Living Now with Netatmo, evlerde akıllı bir sistem kurulmasını sağlıyor. Gelenek sistemlerle entegre edilebiliyor ve kendi aralarında kolaylık haberleşebiliyor. Bir ağ geçidi yardımıyla da evde yer alan kablosuz ağ sistemine bağlanabiliyor. Uzaktan kontrole izin veren sistem, akıllı cihazlarla evin kontrolünü sağlamak mümkün. 

BİR TIKLA EV KONTROL ALTINDA 

Living Now with Netatmo akıllı telefonlar üzerinden kumanda edilebiliyor. Cep telefonunuz üzerinden evinizi uzaktan yönetebilir, ışıkları, perdeleri ve panjurları kapatabilir olsa bir alarm durumunda bildirim alabilirsiniz. “Varlık simülasyonu senaryosu” sayesinde, ışık ve perde-panjur aktivitelerini evdeymiş gibi senaryolandırabilirsiniz. Yapılması gereken tek şey ise mobil uygulamayı indirmek. 

ENERJİ TÜKETİMİNİ KONTROL EDİYOR 

Living Now with Netatmo aynı zamanda enerji tasarrufu konusunda da kullanıcısına yardımcı oluyor. Uygulama üzerinden tüketim değerlerini kontrol edebilir ve maksimum tüketim yapan cihazları devre dışı bırakabilirsiniz. Bu sayede hem faturaları kontrol altına alabilir hem de tüm cihazları daha verimli kullanabilirsiniz. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 05:37
YORUM EKLE

Aldağ

Bestherm

Dergiler