LENNOX Paket Klimalarla  taze hava iç mekanlarda

Lisanslı üreticisi olduğumuz Lennox Paket Klimalar ile iç mekanların taze hava ihtiyacını %100 karşılıyor ve ortamdaki kirli havayı dışarı atıyoruz. Lennox’un hava kalite sensörü ve oransal motorlu taze hava damperi ile ihtiyaç duyduğunuz taze hava her an sizinle.

LENNOX Paket Klimalarla  taze hava iç mekanlarda
Robot Zirvesi

Lisanslı üreticisi olduğumuz Lennox Paket Klimalar ile iç mekanların taze hava ihtiyacını yüzde 100 karşılıyor ve ortamdaki kirli havayı dışarı atıyoruz. Lennox’un hava kalite sensörü ve oransal motorlu taze hava damperi ile ihtiyaç duyduğunuz taze hava her an sizinle. Form’un, lisanslı üreticisi olduğu Lennox marka paket klimalar, hava kalite sensörü sayesinde kapalı mekanların havasının sürekli olarak taze kalmasını sağlıyor. Taze hava oranı, ortamdaki kişi sayısına göre otomatik olarak ayarlanıyor.

İstenilen oranda taze hava alınmasını sağlayan oransal motorlu taze hava damperi, kullanıcının isteği doğrultusunda kumanda üzerinden kontrol edilebiliyor ve bu sayede yüzde 0-100 arasında istenilen oranda taze hava alınması mümkün oluyor. Ayrıca ortamdaki kirli hava dışarı atılabiliyor. 

Eğer taze hava miktarının ortamdaki hava kirliliğine bağlı olarak otomatik bir şekilde ayarlanması istenirse, paket klima özel hava kalite sensörü sayesinde kullanıldığı mahaldeki hava kirliliğini ölçerek taze hava miktarını otomatik olarak ayarlayabiliyor.

Lennox paket klimalar, ürün içerisinde standart olarak bulunan free cooling özelliği sayesinde özellikle geçiş mevsimlerinde soğutma ihtiyacını %100 dış hava kullanarak sağlıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 17:33
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını