Layher’den yeni Light Weight çelik platform!

Layher Light Weight ailesinin en son üyesi Light Weight Çelik Platformlar; Nakliyede yüzde 10 hafiflik, montaj ve demontajda yüzde 12 verimliliği, bir önceki nesil platformlar ile yüzde 100 uyum, kârlı ve güvenli bir gelecek, geliştirilmiş uygulanabilirlik ve pratik biçimde güvenli bir çalışma ortamı sunuyor.

Layher’den yeni Light Weight çelik platform!
Endüstrideara

Layher, asla taviz vermediği kalite anlayışıyla gündelik çalışmalarını tam anlamıyla kolaylaştırarak; iskele kurulumunu daha güvenli ve hızlı bir hale getirmekte ve kullanım konforunu ön plana çıkartmakta. 

Layher Light Weight ailesinin en son üyesi Light Weight Çelik Platformlar; Nakliyede yüzde 10 hafiflik, montaj ve demontajda yüzde 12 verimliliği, bir önceki nesil platformlar ile yüzde 100 uyum,  kârlı ve güvenli bir gelecek, geliştirilmiş uygulanabilirlik ve pratik biçimde güvenli bir çalışma ortamı sunuyor. 

İskele hizmet maliyetlerinin yüzde 80‘ini montaj, demontaj ve nakliye oluşturur. Yapılan çalışmalar, malzeme ağırlıklarının azaltılarak, Layher kullanıcılarının montaj ve demontaj performanslarını yüzde 20 oranında artırdığını ve nakliye kapasitesinin de yüzde 10 seviyelerinde daha etkin bir şekilde kullanıldığını açıkça gösteriyor.

Çalışanların bireysel olarak kaldırılabileceği maksimum ağırlıklar göz önünde bulundurularak İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na tamamen uygundur.

Yüksek çekme dayanımlı çeliklerin seçilmesi, daha ince et kalınlıkları, yapıyı oluşturan kısımlarda profil ve malzemenin akıllıca kullanımı; piyasada halihazırda mevcut olan ürünün yük taşıma kapasitesini korurken; ağırlığını yüzde 10 azaltmanın mümkün olduğunu kanıtladı. Bu, bir çelik platformun daha hafif, daha pratik ve daha kullanışlı olması anlamına gelir. Yeni Layher LW çelik platformun sunduğu avantajları keşfedin; çünkü Layher Light Weight yalnızca daha hafif olmaktan fazlasını sunar.

BİR BAKIŞTA KAZANIMLARINIZ 

Yüksek yük taşıma kapasitesini korurken, yüzde 10’a varan ağırlık tasarrufu daha az işçilik maliyeti, nakliye kapasitesinde artış ve daha fazla ergonomi

Yüzeydeki enine takviyeler sayesinde platform üzerinde yürürken duyulan güvenlik hissi

Geliştirilmiş başlık ve yeni boylamasına profil ile çok daha iyi bir kavrama deneyimi, bu sayede ergonomik kullanım ve mükemmel güvenlik

Nakliye ve montaj sırasında önceki nesil çelik platformlar ile mükemmel uyum.


 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 17:24
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler