LAYHER EĞİTİMLERİYLE İŞ GÜVENLİĞİNİ GARANTİ ALTINA ALIYOR

Layher'in sunduğu eğitimler paydaşlarının çalışmalarında başarıya ulaşmasına destek veriyor.

LAYHER EĞİTİMLERİYLE İŞ GÜVENLİĞİNİ GARANTİ ALTINA ALIYOR
Robot Zirvesi

“Daha Fazla Olanak” ilkesi ile faaliyetlerini sürdüren iskele sistemlerinde uzman firmalardan Layher, sunduğu iş güvenliği eğitimleriyle paydaşlarının çalışmalarında başarıya ulaşmasına destek veriyor.

Firmanın eğitimleri; yapı işleri yönetmeliği, iş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliği, TS EN 12810, TS EN 12811, NASC, LOLER, OSHA normu ve diğer uluslararası standartlar referans alınarak hazırlanıyor.

KURULUM VE SÖKÜM EĞİTİMİ NELERİ KAPSIYOR?

Bu kapsamda şirket tarafından verilen eğitimlerden olan “Uluslararası Layher Allround Modüler Sistem İskele Kurulum & Söküm Eğitimi”nde şu maddeler öne çıkıyor:

•    Genel olarak iskele kurum ve söküm alanındaki temel bilgiler ve güvenli iskele çalışmalarını konu alıyor.
•    Eğitim tamamlandığında ana ve ara parçalarıyla iskele kurulum ve söküm çalışmaları kolay bir şekilde tamamlanabiliyor.
•    Ayrıca Mesleki Yeterlilik Kurumu sınavına hazırlık niteliği taşıyor.
Ayrıca eğitim sonunda katılımcılara Uluslararası Layher Allround Modüler Sistem İskele Kurum & Söküm sertifikası veriliyor.

DENETLEME EĞİTİMİNDE NELER ÖNE ÇIKIYOR?

Firmanın verdiği bir diğer eğitim olan “Uluslararası Layher Allround Modüler Sistem İskele Denetleme Eğitimi”nde ise aşağıdaki maddeleri içeriyor:

•    Yönetmelikler, iskele denetlenmesi için işaret etmiş olduğu meslek grupları ve İSG uzmanları için tasarlanmış, iskele denetleme eğitimidir.
•    Bu eğitim yerel ve uluslararası regülasyonları kullanarak iskele çalışmaları için risk analizi, yapım metodu ve iskele denetimini konu alıyor.
•    Eğitimin amacı, ilgili meslek gruplarının iskele denetimini tam olarak gerçekleştirebiliyor.

Benzer şekilde bu eğitimin sonunda da katılımcılara Uluslararası Layher Allround Modüler Sistem İskele Kurulum & Söküm sertifikası veriliyor.

GÜVENLİĞİ, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ VE KALİTEYİ ARTIRIYOR

Firmanın verdiği eğitimler tüm dünyada aynı içeriğe ve standarda sahip olduğu için Layher markasının kullanıldığı her bölgede çalışmaya olanak tanıyor. Yüksekte çalışılan her bölge için endüstriyel tesisler, üretim tesisleri, fabrikalar, tersaneler, havayolu, karayolları ve inşaat sektörü gibi spesifik alanlar için tasarlanmış “Sektörel İskele Eğitim Modülleri”, kendi alanında yapılacak çalışmaların verimini, kalitesini ve işin güvenliğini artırıyor.

İskelecilerin, güncel eğitimleri ve yöntemleri sürekli takip ederek uluslararası düzeyde güncel çalışma yapabiliyorlar. Eğitimler; yapılan işin güvenliğini, sürdürülebilirliğini ve kalitesini artıran en önemli çalışmaların başında geliyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 10:44
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını