banner1339
x

Layher eğitimleri ile başarıyı arttırıyor

Başarı için iki şey gereklidir: yetenek ve ekipman. Bu nedenle Layher, sadece verimli iskele sistemleri tasarlamanın yanı sıra aynı zamanda gerekli olan uzmanlığı da sağlıyor. Kazanılan bu uzmanlık, işlerin ve iş yerinin verimini önemli ölçüde artırarak, kısa vadede kar elde edilmesini sağlıyor.

Layher eğitimleri ile başarıyı arttırıyor
Enerji Zirvesi

İskele, üzerinde insan çalışmasına olanak sağlayan en önemli yardımcı ekipmanlardan bir tanesi. Bu özellik, beraberinde yüksek güvenliği de zorunlu hale getiriyor. Layher eğitimleri, sizlere iskelelerin kurulum, kullanım ve söküm faaliyetlerinde maksimum güvenlik ile çalışmayı sağlayacak bilgiler verir. 70 yılı aşkın bilgi ve tecrübesi sayesinde lojistik, teknik ve diğer alanlarda, en etkili şekilde işlerin yürütülebilmesi için gerekli tüm bilgilerin Layher eğitimleri tarafından alınması mümkün.

“Daha Fazla Olanak” ilkesi, Layher’in güvenilir bir ortak olarak hareket etmesi, kuşaklar boyunca her gün uygulanan müşteri hizmetleri ve inovasyona geleneksel adanmışlığın modern bir ifadesidir. Bu düşünceden yola çıkarak Layher, iskele alanındaki tüm bilgi ve birikimlerini Layher Eğitimleri’nde müşterileri ile paylaşıyoruz.

Layher Eğitimleri, ulusal ve uluslararası en iyi ve güncel uygulamaları takip etmek ve tartışmak için önemli bir fırsat. Bu eğitimler, işin mutfağından güncel materyaller kullanılarak en doğru ve güvenli bilginin hızlıca öğrenilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Böylece tecrübeli iskelecilerin, mühendislerin, denetçilerin, müdür ve işletme sahiplerinin Layher eğitimlerine katılmaları önemli bir firsat olarak görülmelidir. Layher eğitimleri, işletmelerinin kısa vadede kar etmesi için gerekli yardımı kursiyerlere sunar. Online eğitimleri sayesinde dünyanın neresinde olunursa olunsun dilendiği anda gerekli bilgiye hızlıca ulaşılabilir. 

Mesleki eğitimleri alanında tecrübeli, teknik ve uzman kişiler tarafından verilmesinin yanı sıra eğitimler geniş bir salonda teorik, ardından geniş ferah bir alanda atölye çalışmaları ve pratik uygulamalar şeklinde yapılmakta. Layher eğitimlerinde katılımcının katıldığı konu ile ilgili tüm detayları öğrenmesi için basit, anlaşılır bir dil ve yenilikçi yöntemler kullanılır. Mesleki eğitimlerinin yanında teknik seminerler, üniversitelerde sempozyum ve atölyeler düzenleyerek iskele sektörüne de katkı sağlamaya devam ediyor.

Layher mesleki eğitim kursu, iskelecilere Layher Allround iskele sisteminin ilkelerini öğretmek, başarı ve verimliliği arttırmak üzere tasarlanmıştır. Katılımcılar, uygulamalı ve teorik oturumlar süresince Allround iskele bileşenlerini, güvenlik özelliklerini ve doğru montaj tekniklerini öğreneceklerdir. Eğitim tamamlandığında Layher Allround temel bileşenlerinin iskeleleri güvenli bir şekilde kurmak için nasıl kullanılması gerektiğini anlaşılacaktır. Katılımcılar, eğitim sonunda uluslararası Layher eğitim sertifikası ile ödüllendirilmektedir.

KURS İÇERİĞİ

Teorik:

Layher Allround temel bileşenlerini ve özelliklerini tanımak

Allround iskelelerini güvenli bir şekilde monte edebilmek ve sökebilmek için düşmelere karşı alınması gereken önlemleri tanımak

Layher’in tavsiye ettiği doğru montaj tekniklerini kullanmak

İskele ile ilgili yaygın tehlikelerinin ve risklerinin değerlendirilebilmesi için kabiliyet sağlamak

İskelenin stabilitesini etkileyen durumları incelemek

İskeleye güvenli bir şekilde erişim metodlarını öğrenmek

Kullanımı güvenli olmayan hasarlı Allround bileşenlerini ayırt etmek

Ağırlığı azaltmak ve zaman tasarrufunun sağlanması için etkili bir iskele tasarımı yapmak

Cephe iskeleleri için ayak yüklerini hesaplamak

Pratik:

Bir kule iskele kurma ve sökme

Merdiven kuleli bir cephe iskelesi kurma ve sökme

Depo turu


 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2020, 10:17
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını