banner1322
x

Layher Çatı & Koruma Sistemleri ile gemi inşaatında verimliliği arttırıyor

Birçok endüstride olduğu gibi gemi inşaat endüstrisinde de zaman önemli. Tersane ve yat inşaatlarında hızlı ve verimli çalışmak için kapalı alan her zaman mühim bir ihtiyaç. Layher bu ihtiyacı biliyor ve müşterilerine ona göre çözümler sunuyor.

Layher Çatı & Koruma Sistemleri ile gemi inşaatında verimliliği arttırıyor
Endüstrideara

Layher, iskele sistemi ile modüler çatı ve hangarlar da üretmekte. Layher’in bu sistemini diğer çözümlerden ayıran en güçlü yanları ise; iskele yapılarının taşınabilir ve ölçülerinin değişkenlik gösterebilir olmasıdır. Aynı zamanda proje bitiminde “sıfır” kayıp önceliği ile demonte olup parçaların yeni bir proje için kullanılabilir olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra hızlı temin ve yerinde hızlı kurulum yapılabilmesi Layher’i her zaman ilk sırada tercih edilir kılar.
 
Layher Çatı & koruma sistemleri, alternatif çelik çözümlere göre daha hafif olması sebebiyle sahada birçok avantaja sahip.

Dünya genelinde deniz endüstrisinde birçok uygulamaya imza atan Layher, tüm ortam koşullarını dikkate alarak proje çalışmaları yapmaktadır. Tasarımlarında güvenlik ve konforu bir arada plan- lamaktadır. LAYHER KEDER XL modelimiz ile 30 m açıklıkları, LAYHER ALLROUND FW sistem desteği ile de rüzgâr ve kar yükü gibi etkilere bağlı olarak 45 m açıklıkları geçmek mümkündür.

Layher Çatı & Koruma sistemleri ile iklim şartlarına karşı dayanıklı çalışma alanları için çatılar inşa edilmesinin yanı sıra, tamamı iskeleden dört çevre duvar oluşturularak modüler hangarlarda inşa edilebilir. Layher sistemlerinin çatı örtüsü; yağmur geçirmez branda, kaset sistem ve hatta ihtiyaca göre güneş paneli ile yapılabilir. Sistemler, çelik-alüminyum alaşımı yüksek kalitede galvanizli ürünler olup, deniz şartlarında bile çok uzun ömüre sahiptir.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 16:24
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını