banner1160
x

Kuzu Effect projesinin tercihi ACP Yapı Elemanları

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Kuzu Effect’in tercihi ACP Yapı Elemanları oldu. Firma projeye Domakaba markasının HSW katlanır cam sistemleri, 200 Easy otomatik kapı ve KTV 3 döner sistemleriyle çözüm sundu.

Kuzu Effect projesinin tercihi ACP Yapı Elemanları
Endüstrideara

ACP Yapı Elemanları prestijli projelerin en önemli çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Ürün ve hizmet kalitesiyle öne çıkan marka, inşaat sektörünün önde gelen yatırımcılarından Kuzu Grup tarafından  hayata geçirilen Kuzu Effect projesine geniş ürün gamıyla çözüm sundu. 

DOMAKABA HSW KATLANIR CAM SİSTEMLERLE MAKSİMUM KONFOR

Ankara Oran semtinde yükselen alışveriş ve yaşam merkezi Kuzu Effect projesi, bölgenin en pretsijli projeleri arasında yer alıyor.  Ön cephesi ODTÜ ormanlarına bakan projede sakinlerin bu manzaranın keyfini, ACP Yapı Elemanları çözümleriyle maksimum seviyede çıkartıyor. Zira projenin alışveriş merkezi bünyesindeki teras çıkışlarında Domakaba HSW katlanır cam sistemler kullanıldı. Kuzu Effect projesinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren ACP Yapı Elemanları Şirket Müdürü Erhan Karabağ, “Burada birkaç konu ile ilgili talebe istinaden çözüm üretme imkanımız oldu. Alışveriş merkezi bünyesinde teras çıkışlarına şeffaf cam katlanır sistemler talep edildi. Domakaba HSW katlanır cam sistemler ile çözüm ürettik. Aynı zamanda bu katlanır cam sistemlerin üzerinde kışın kapalı durumda iken kullanılmak üzere Dormakaba Es 200 Easy otomatik kapı montajları gerçekleştirildi. Sistem yazın açık, kışın kapalı olacak şekilde tasarlandı ve uygulaması son aşamaya getirildi.” dedi.
 Projede yangın dayanımlı kapılarında yer alan panik kaçış aksesuarlarının tedariki de ACP Yapı Elemanları tarafından gerçekleştirildiğini belirten Karabağ, Dormakaba KTV 3 döner kapı uygulamalarıyla verimli giriş çıkış kapıları uygulaması gerçekleştirildiğini vurguladı.. Ankara'da ve Türkiye genelinde birçok alışveriş merkezine çözümler sunduklarını ifade eden Karabağ, “Bunlardan bazılarını burada ifade etmek gerekir ise Sivas Prime Mall, Ankara Ankamall, Ankara Metromall, Ankara Next Level, Ankara Atakule AVM, Ankara Maidan Rezidans, Ankara Mahall Rezidans, İstanbul Zorlu Center, Antalya Agora AVM bu kapsamda sayılabilecek referanslarımızdan bir kısmı.” dedi.  


"Gözünüz arkada kalmasın" sloganıyla hareket eden ACP Yapı Elemanları, müşteri ve çözüm odaklı bir anlayışla çalışmalarını sürdürüyor. Firmalarının almış olduğu siparişlerin, anlaşması yapılan uygulama projelerinin asıl hedefinin müşterinin gözü arkada kalmadan işlerinin uygulamalarının gerçekleştirilmesi, malzeme siparişlerinin talebe uygun şekilde zamanında tesliminin gerçekleştirilmesi olduğunu vurgulayan Şirket Müdürü Erhan Karabağ, eğitimlerini ve insan kaynakları eğilimini tamamen bu esaslara göre değerlendirdiklerini açıklıyor. Ticaretle uğraşan herkesin başarılı olabilmesi için öncelikle “Bu ürünü başka yerlerden de tedarik edebilmek mümkün iken müşteri neden benim firmamdan temin etmeyi tercih etsin?” sorusunu kendisine sorması gerektiğini aktaran Karabağ, firmaları adına kurgulayabilecekleri birçok rekabet etkeni ya da müşteri tercih sebebinin ortaya çıktığını dile getiriyor. Karabağ, “Hedefim en ucuz olmak, hedefim en uzun vadede satış yapabilmek, en hızlı ürün teslimi gerçekleştirebilmek, en kaliteli hizmeti sunabilmek gibi... Bu yönelimler doğrultusunda da kendinize bir müşteri portföyü ediniyor ve eğer çizginizi muhafaza ediyorsanız da sizin yöneliminiz doğrultusunda size değer veren bir müşteri portföyünüz oluşuyor. Biz de baştan prensiplerimizi "Gözünüz arkada kalmasın" olarak belirleyerek aslında ortaya zor bir iddia koymuştuk. Ancak geldiğimiz noktada kendi kapsamımızda yurt içi ve yurt dışında kendimizi kabul ettirdiğimiz bir müşteri portföyü oluşmuş durumda.” diyor. Bu değer yargısına sahip müşteri portföyünü geliştirerek şirketlerini uluslararası alanda söz sahibi bir firma olma yolunda yavaş fakat emin adımlarla devam ettirdiklerini açıklayan Karabağ, firmalarının ticari faaliyetleri esnasında ortaya koyduğu gücün kaynağının öncelikle kendi çalışma prensiplerine uygun tedarikçiler, insan kaynakları ve müşteri portföyü olarak üç kademede değerlendirileceğini açılıyor. Bu ana taşıyıcı kolonlarının çok güçlü ve sağlam olmasının sizin de prensipleriniz doğrultusunda faaliyetlerinize devam ettirebilmeniz açısında son derece önemli olduğunu dile getiren Karabağ, bu doğrultuda firmalarının bu yıl altıncı yılını kutladıklarını açıklıyor. ACP Yapı Elemanları olarak bugüne kadar her zaman doğru tedarikçilerle çalışma gayreti içerisinde olduklarını dile getiren Karabağ, her konuda hizmet aldıkları ana tedarikçiler ve tali tedarikçilerin firmalarının prensipleriyle uyumluluk gösterdiğini aktarıyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2019, 15:03
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler