banner1322
x

“Konfor için su yalıtımı şart”

Oskay Ltd. Şti. firması Genel Müdürü Aras, yapının sağlıklı ve güvenli olabilmesinde su yalıtım uygulamasının önemine işaret ediyor.

“Konfor için su yalıtımı şart”
Enerji Zirvesi

Oskay Ltd. Şti. firması olarak profesyonel bakım kimyasallarıyla başladıkları çalışmalarına epoksi/poliüretan kaplamalarını, dekoratif kaplamalarını ve su izolasyonunu da dahil ederek ürün portföylerini geliştirdiklerini ifade eden Oskay Ltd. Şti. firması Genel Müdürü Aras, su yalıtımın önemine işaret etti.

Türkiye’nin ilk KOBİ’lere yönelik radyosu olan ST Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programına katılan Oskay Ltd. Şti. firması Genel Müdürü Aras, bir yapının temelinden çatısına, ıslak mekanlarından balkonlarına kadar farklı alanlarında su yalıtımının mutlaka kullanılması gerektiğini ifade etti. Bu uygulamada en önemli hususun demirin ve betonun korozyona uğramaması için yapının temelinde su yalıtımın kullanılması olduğunun altını çizen Aras, yapıların depreme karşı güvenli olabilmesi ve konforlu bir yaşam için su yalıtımın mutlaka uygulanması gerektiğini aktardı. Röportajı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

http://radyo.stendustri.com.tr/oskay-genel-muduru-aras-oskay-konfor-icin-su-yalitimi-sart/

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 17:34
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını