Kompakt Laminant Gizli Kanallı Cephe Sistemleriyle avantaj sunuyor

Carra Mimari Alüminyum Sistemleri ürün gamında yer alan Kompakt Laminant Gizli Kanallı Cephe Sistemleri ile inşaat projelerine güvenli ve konforlu bir çözüm sunuyor.

Kompakt Laminant Gizli Kanallı Cephe Sistemleriyle avantaj sunuyor
Endüstrideara

2010 yılında Carra Mimari marka ismini oluşturan ve marka tescilini alan firma, 1 Haziran 2019 yılında kurularak faaliyetlerine başladı. 33 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikimiyle müşterilerine en doğru çözümü sunmaya odaklanan firma geniş bir ürün gamı ile müşterilerine hizmet veriyor. Carra Mimari’nin Genel Koordinatör Abdullah Kara proje bazında yerel ve ithal alüminyum sistemleri, alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemleri & aksesuarları, fotoselli ve hermetik kapılar, döner kapı, kompozit panel levhaları ve kompakt laminat paneller, ofis bölme sistemleri, cam donanım aksesuarları, pencere ve cephe otomasyonları, pergola ve camlama sistemleri, yeni nesil alüminyum korkuluk sistemleri ve aksesuarlar, sinterflex ve kompakt laminat cephe sistemleri ile müşterilerine hizmet verdiklerini söylüyor. 

KOMPAKT LAMİNANT GİZLİ KANALLI CEPHE SİSTEMLERİ İLE ÇOK KATLI YAPILARA GÜVENLİ ÇÖZÜM 

Kompakt Laminant Gizli Kanallı Cephe Sistemleri hakkında bilgi veren Kara, bu sistemlerin yine taleplere göre temin edildiğini aktarıyor. Seramik ve sinterflex sistem alt karkas sistemlerini de sunduklarını aktaran Kara, sözlerini şu şekilde sürdürüyor: “Gizli klıpsil veya normal derzli olarak. Cephe uygulamalarında kompakt laminant kullanılması durumunda panel aralarına kanallar açılarak uygulama yapılır. Bu kanallara askı profilleri takılarak özel sistem profiller üzerine ayarlı olarak uygulanır. Düşey derzler 3-6 mm olmalıdır. Çok katlı yapılar için uygundur. Aks aralığı maksimum 50 cm olmalıdır. Konstrüksiyon ağırlığı 6-7 kg/m2 sinterflix  ebatları 1000x3000 x3 mm Taşıyıcı L braketler düşeyde minimum 80 cm ara ile atılmalıdır.”
 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 11:05
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını