banner1322
x

KOMBİLERİN PERFORMANSINI GELECEĞE TAŞIYACAK

Isıtma sektörünün öncü markalarından Buderus, son kullanıcıların ısıtma sistemlerinden daha fazla verim almalarını ve kombilerinin performansını geleceğe taşıyabilmeleri için 2021 yılı ek garanti kampanyasını hayata geçirdi.

KOMBİLERİN PERFORMANSINI GELECEĞE TAŞIYACAK
Enerji Zirvesi

Isıtmanın uzman markası Buderus, 2021 yılı ek garanti kampanyasını avantajlı fiyatlarla son kullanıcılarına sundu. Geliştirilen bu kampanya sayesinde Buderus son kullanıcıların cihazlarının garanti süresini uzatma imkânı sağlıyor. Böylelikle cihazların ömrü uzuyor ve yıllık bakım seçenekleri ile daha verimli çalışabiliyorlar.

YETKİLİ SERVİS GÜVENCESİ SUNUYOR

Birbirinden farklı garanti paketleri ile son kullanıcılarının beklentilerine yönelik seçenekler sunan Buderus, yetkili servis güvencesi ve ücretsiz bakım avantajı sağlıyor. Buderus markalı yoğuşmalı kombilerine 2 ve 4 yıllık ek garanti paketi seçeneklerinden satın almak isteyen son kullanıcılar, Buderus resmi web sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilir, web sitesinde bulunan form ile talep oluşturabilir veya kendilerine en yakın Buderus yetkili servisi ile iletişime geçerek kampanyadan yararlanabilirler. 
 

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını