Klima sistemleriyle Cezayir’i serinletti

Form MHI Klima Sistemleri, 24- 28 Mart 2019 tarihleri arasında Cezayir’de gerçekleştirilen Batimatec Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’na katıldı. Bu yıl 22.’si düzenlenen fuara Cezayir’deki iş ortağı Sarl Aton ile birlikte katılan Form MHI Klima Sistemleri, son teknoloji Mitsubishi Heavy Industries Split ve VRF klima sistemlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Klima sistemleriyle Cezayir’i serinletti
Robot Zirvesi

1998 yılından bu yana düzenlenen Batimatec Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, bu yıl da ziyaretçilerini beyaz şehir Cezayir’de ağırladı. Fuara Cezayir’deki iş ortağı Sarl Aton ile birlikte katılan Form MHI Klima Sistemleri, Mitsubishi Heavy marka split klima ürünleri ve VRF klima sistemlerini tanıttı. 

Cezayir Fuarlar ve İhracat Derneği SAFEX’in düzenlediği, beş gün boyunca devam eden Batimatec Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’na bu yıl yaklaşık 200 bin ziyaretçi katıldı. 20 farklı ülkenin yer aldığı etkinlikte 700 ulusal ve 600 uluslararası firma stant kurarak ürünlerini ziyaretçilere sundu. 

Yapı teknolojilerinden ısıtma ve soğutmaya, inşaat makinelerinden aydınlatmaya kadar birçok farklı ürün gamının tanıtıldığı fuarda, Form MHI Klima Sistemleri standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. 

Form MHI Klima Sistemleri firması VRF, split ve multi split ürünlerinde Mitsubishi Heavy Industries klima sistemleriyle, en küçüğünden en büyüğüne kadar tüm binaların iklimlendirilmesi için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 2011 yılında VRF sistemleri ile Form VRF Sistemleri A.Ş. olarak başlayan başarılı iş birliği, 2018 yılında bireysel sistemlerle ilgili temsilciliğin alınması ve hemen ardından 30 Ocak 2019 tarihinde imzalanan anlaşmayla Mitsubishi Heavy Industries ile Form VRF Sistemleri arasında ortaklığa (joint venture) dönüşmüştür. 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 09:55
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını