banner1322
x

KLEOPATRA, AUDREY HEPBURN VE FRİDA FİLTRELERİYLE POZ VERİYOR

Erkek egemen elektrik sektöründe kadınlara iş fırsatları yaratan Günsan Elektrik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sosyal medya hesabında bir kampanya başlattı.

KLEOPATRA, AUDREY HEPBURN VE FRİDA FİLTRELERİYLE POZ VERİYOR
Endüstrideara

Elektrik sektöründe kadınlar için yeni iş fırsatları sunan Günsan Elektrik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için sosyal medyada bir kampanyaya imza attı. Tarihte iz bırakan güçlü kadınlar  Kleopatra, Audrey Hepburn ve Frida’nın karakterlerini yansıtan filtreleri kullanıp poz veren kadınlar aynı zamanda yarışmaya katılma fırsatı yakalayacak. “Hayatı aydınlatan kadınlardan sen hangisisin?” sorusuna yorum yaparak arkadaşlarını etiketleyenler Günsan’dan hediye kazanma şansı elde edecek. Kampanyanın geniş kitlelere ulaşması için iş birliği yapılan isim ise Influencer Nihan Erten oldu.

HİKÂYELERİYLE HAYATA IŞIK OLAN KADINLARDAN İLHAM ALINDI

Geleceği şekillendiren yaklaşımları iş süreçlerine dahil ederek yenilikçi projelere imza atan Günsan Elektrik, erkek hakimiyetinin daha fazla olduğu elektrik sektöründe kadınların daha fazla yer alması için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıllarda kendi imkanlarıyla elektrik dükkanı açan elektrik ustası Hanife Kaymaz’dan ilham alarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü–İŞKUR Sancaktepe Hizmet Merkezi iş birliği ile  “Hayatı Aydınlatan Kadınlar” projesini hayata geçiren Günsan Elektrik, elektrik sektörüne kadın elektrik ustaları kazandırmıştı.

Tarihte iz bırakmış ve hikâyeleriyle tüm insanlığa ilham olmuş kadınları Instagram filtrelerine dönüştüren Günsan Elektrik, bu kez sosyal medya aracılığıyla kadınlara dokunacak

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını