KISITLAMALARIN KALDIRILMASIYLA TALEP ARTACAK

Hava sirkülasyonunun sağlanamadığı ortamların taşıdığı riskin insan sağlığı için önemine işaret eden Bomaksan Genel Müdürü R.Bora Boysan, kısıtlamaların kaldırılması ile temiz hava dolaplarına gösterilen talebin daha da artacağının altını çizdi.  

KISITLAMALARIN KALDIRILMASIYLA TALEP ARTACAK
Enerji Zirvesi

Bomaksan, virüs yayılımını yüzde 99,995 oranında engelleyen BOA AIR Temiz Hava Dolapları ile kapalı ortamlardaki virüs tehlikesini engellemeye devam ediyor. Başta Almanya ve İngiltere pazarları olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden yoğun talep aldıklarını belirten Bomaksan Genel Müdürü R. Bora Boysan, vaka sayılarının azalmasıyla, kısıtlamaların yavaş yavaş kalkmaya başlayacağına işaret ederek kapalı ortamlarda yeniden bir araya gelinece olunmasının riski de beraberinde taşıdığını, bugün birçok ortamda doğal havalandırma gerçekleştirilemediğinin altını çizdi.  

NORMALLEŞME DÖNEMİ İLE TEMİZ HAVA DOLAPLARINA TALEP ARTACAK

Bu talebin ülkemizde ve tüm dünyada normalleşme dönemiyle beraber daha da artacağının altını çizen Boysan, BOA AIR markası altında geliştirdkleri temiz hava dolaplarının en önemli özelliğinin, insan yoğunluğunun ve sirkülasyonunun yüksek olduğu iç ortamlarda kullanıma uygun olması olduğunu kaydetti. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 09:27
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını