banner1322
x

Kes Klima ihracattaki başarısını ödülle taçlandırdı

Kes Klima, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde ihracat çalışmaları nedeni ile ödüle layık görüldü.

Kes Klima ihracattaki başarısını ödülle taçlandırdı
Robot Zirvesi

Üstün teknolojisi ve ürün portföyü ile dünya pazarındaki konumunu her geçen yıl güçlendiren Kes Klima, gerçekleştirdiği ihracatla ülke ekonomisi için yarattığı katma değer ve kazandığı başarı ile de takdir görüyor. Kes Klima, her yıl üye firmalarını ihracat başarılarına göre ödüllendiren İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde yurt dışı çalışmaları nedeniyle ödüle layık görüldü. 

GENİŞ ÜRÜN PORTFÖYÜ İLE AVANTAJ SAĞLIYOR

Kanal aksesuarları, menfez, difüzör, hava damperi, panjur, yangın damperi, susturucu ve filtrelerden oluşan ürün yelpazesi ile hem yurt içindeki hem yurt dışındaki müşterilerine hizmet veren marka, birinci etapta 9000 metrekare, ikinci etapta 18 bin metrekare kapalı alandan oluşan Ankara’daki fabrikasında üretim yapıyor. İmalattaki başarısını hizmet kalitesi ile buluşturan Kes Klima,  uluslararası sertifikalı ürünleri ile öne çıkıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 10:42
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını