KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİNDE HIZINI ARTIRDI

2021’i kentsel dönüşüm yılı ilan eden Bahaş Holding, İstanbul’un ilk ada bazlı kentsel dönüşüm projesi olarak gösterilen, GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabında sona yaklaştı.

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİNDE HIZINI ARTIRDI
Endüstri 40 Zirvesi

İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme alanlarındaki köklü tecrübesi ile sektörün gelişimine yön veren Bahaş Holding, yılın başında başlattığı kentsel dönüşüm atağını soluksuz sürdürüyor. Bu kapsamda, bu yıl 500 konutun dönüşümüne başlamayı hedefleyen holding, Gaziosmanpaşa’da 70 dönüm arazi üzerinde gerçekleştirdiği GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabını hızla olgunlaştırdı. Türkiye’nin en fazla konut üreten şirketi olarak hayata geçirdikleri kentsel dönüşüm projeleri ile bu alanda markalaştıklarını vurgulayan Bahaş Holding CEO'su Abdüssamet Bahadır, 2021 ajandasında yer alan kentsel dönüşüm projelerini hızla olgunlaştırmaya başladıklarının altını çizdi. 

LOKASYONU VE HIZLI DÖNÜŞÜMÜ İLE CAZİBE YARATIYOR

İstanbul’un ilk ada bazlı kentsel dönüşüm projesi Gaziosmanpaşa’daki GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projemizin ilk etabının inşaat çalışmalarının tamamlanmasına çok az kaldığını belirten Bahadır, 4 ay sonra teslimlerin çalışmalarına başlayacakalrını kaydetti. Gaziosmanpaşa Mevlâna Mahallesi’ndeki, 70 dönüm arazi üzerindeki, 2 bin 500 konut, 200 ticari alandan oluşan projenin ilk etabının 400 konut, 42 ofis ve 40 ticari alana sahip olduğunu kaydeden Bahadır, üç etaptan oluşan projenin, ilk etabın inşaat çalışmalarını tamamladıktan sonra hızla diğer etaplarının inşaat çalışmalarına geçeceklerinin altını çizdi. 
 

YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını