banner1322
x

KAZAKİSTAN’IN EN BÜYÜK AVM YATIRIMLARINDAN APORT EAST’TE İMBAT VAR!

Kazakistan’ın en büyük AVM yatırımlarından olan Aport East projesinin iklimlendirmesi için İmbat çatı tipi klimalar (rooftop) tercih edildi.

KAZAKİSTAN’IN EN BÜYÜK AVM YATIRIMLARINDAN APORT EAST’TE İMBAT VAR!
Endüstri 40 Zirvesi

Dünyanın önde gelen ve Kazakistan ekonomisine önemli katkıları olan çok sayıda işletmenin arkasında yer alan Eurasia Red Group’un yeni yatırımı, Kazakistan’ın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak planlanan Aport East oldu. 120 bin metrekare kapalı alana sahip alışveriş merkezinin iklimlendirmesi için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri tercih edildi. İmbat, Aport East projesinde toplam 67 adet standart seri çatı tipi klima ile alışveriş merkezinin iklimlendirmesini sağlayacak.

YÜZDE YÜZ YERLİ TASARIMA SAHİP YÜKSEK VERİMLİ ÇATI TİPİ KLİMALAR


Projede kullanılacak olan yüzde yüz yerli tasarıma sahip yüksek verimli İmbat çatı tipi klimalar; çift fanlı, rotorlu ısı geri kazanımlı, sıcak su bataryalı ve mekan içerisindeki insan sayısına bağlı olarak otomatik şekilde temiz hava oranını arttırıp düşürebilen tam donanımlı cihazlardır. Toplam soğutma kapasitesi 9,7 MW ve toplam ısıtma kapasitesi 27 MW olan İmbat standart seri çatı tipi klimalar aynı zamanda:
•    Cr-Ni paslanmaz saçtan yoğuşma tavası
•    Entalpik rotorlu ısı geri kazanımı
•    70 kg/m3 taş yünü ile çift cidarlı izolasyon ve yüksek ısı, ses izolasyonu ile yangın güvenliği
•    Asimetrik soğutma teknolojisi ile kısmi yüklerde yüksek verim ve uzun ömür
avantajlarını sunmaktadır.

AVRUPA ÜLKELERİ BAŞTA OLMAK 50'DEN FAZLA ÜLKEYE ÜRÜNLERİNİ SUNUYOR 


30 yılı aşkın deneyimiyle iklimlendirme sektöründe yenilikçi ürün tasarımlarına imza atan İmbat, Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımları aralıksız sürdürmektedir. 2015 yılında Türkiye’de tamamen yerli tasarıma sahip 1. ve dünyada ise 7. Eurovent sertifikalı çatı tipi klimayı sunan İmbat, ürünlerini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye sunmaktadır. CIS bölgesi ülkelerinde 20 yıldır sürdürdüğü ilişkiler ve sunduğu ürünlerle bu pazardaki faaliyetlerini kuvvetlendiren İmbat T3 bölgesi için de aranılan marka haline geldi. Faaliyet gösterdiği pazarlarda satış ve satış sonrası hizmetlerde güvenilir hizmet sunan partner ve distribütörleri ile İmbat, ihracat pazarlarındaki ilerlemesini sürdürüyor.
 

YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını