Kayseri Şehir Hastanesi projesinin tercihi Terrawool

Türkiye’nin en önemli şehir hastanelerinden biri olan Kayseri Şehir Hastanesi projesinin yapımında Terrawool taş yünü tercih edildi. 

Kayseri Şehir Hastanesi projesinin tercihi Terrawool
EndüstrideAra - Haber Detay

Taş yünü sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Terrawool, hem teknolojiye verdiği önemle hem de üretim gücüyle öne çıkan bir marka. Üretim tesisleri Kayseri İncesu merkez ilçe sınırları içerisinde yer alan organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firma ürün kalitesi ile bugüne dek birçok prestijli proje tarafından tercih edildi. Bu projelerden biri de Türkiye’nin en önemli şehir hastanelerinden biri olan Kayseri Şehir Hastanesi projesi. Sağlık hizmetlerinde şehrin en önemli kurumu olacak olan hastanenin yataklı hasta kapasitesi yüksek. Hastanenin yapımında kullanılan malzemelerinden biri de Terrawool’un taş yünleri. Terrawool, Kayseri Şehir Hastanesi projesine ısı ve ses yalıtımında yüksek performanslı taş yünleri ile avantaj sunuyor. 

Üretiminde teknolojiye önem veren Terrawool’un fabrikası ileri teknoloji ile donatılmış bulunuyor. Terrawool, üretim tesislerinde yılda 80 bin ton kapasite ile her ebat ve cinste taş yünü üretimi yapıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 18:01
YORUM EKLE

Polinet

Vefa

Dergiler