banner1322
x

KARİYER HEDEFLEYENLERE DESTEK VERDİ

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği 5. AHK Kariyer Günü'ne online olarak katılan Knauf, sektöründe kariyer hedefleyenlere destek verdi.

KARİYER HEDEFLEYENLERE DESTEK VERDİ
Endüstrideara

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK Türkiye) ve Alman Akademik Değişim Servisi (DAAD) ile proje yönetimini DEinternational’ın üstlendiği ve 2016 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleşen AHK Kariyer Günü sona erdi. 27 Kasım günü pandemi koşulları gereği online olarak gerçekleştirilen kariyer gününe Türkiye ve Almanya’dan öğrenciler, mezunlar ve iş arayanlardan oluşan yaklaşık 4 bin kişi katılım sağladı.

İŞE ALIM SÜREÇLERİ HAKKINDA ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ

100’ün üzerinde sistem kombinasyonuna sahip, çok sayıda prestijli projenin çözüm ortağı Alman devi Knauf, sanal standıyla yer aldığı AHK Kariyer Günü’nde katılımcılarla dijital ortamda birebir görüşme yaparak sektörde kariyer hedefleyenlere destek verdi. Nitelikli adaylar ile dünyanın önde gelen Alman şirketlerini buluşturan dijital etkinlikte Knauf Pazar ve Marka Yöneticisi Özge Erol ile Knauf İK Müdürü Korhan Sanal “Knauf’ta Kariyer” başlıklı bir sunum yaptı. Sunumla iş alımlarında ne gibi kriterlerin arandığı ve işe alım sürecinin işleyişi konularında öğrencilere hazırlık süreç zemini oluşturuldu. Ayrıca eğitim, bilgi ve donanımlara odaklanarak insan kaynağı oluşturmayı, yetenekleri çekmeyi ve geliştirmeyi, küresel faaliyetlerini mutlu ve sağlıklı çalışanlarla birlikte yürütmeyi şirket vizyonu olarak kabul eden Knauf’un kurumsal yapısı, Türkiye ve dünyadaki konumu, değerleri, performans çözümleri ve hizmetleri hakkında da kapsamlı bilgiler verildi.
 

YORUM EKLE

Sensörmatik

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını