banner1322
x

Karaoğlu Peyzaj Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri arasına girdi

Peyzaj sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri arasına giren Karaoğlu Peyzaj, emin adımlarlar büyümeye devam ediyor.

Karaoğlu Peyzaj Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri arasına girdi
Endüstrideara

Türkiye’nin büyük ve orta ölçekli özel şirketleri ile aile şirketleri ve girişimcilerine hizmet veren Deloitte Private tarafından Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen ‘En İyi Yönetilen Şirketler’ programı; şirketler, iş ve akademi dünyasının temsilcilerinden oluşan bağımsız jüri değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’de bulunan şirketlerin yönetim performanslarının, uluslararası en iyi uygulamalar çerçevesinde değerlendirilmesinin yanı sıra, ulusal şirketler arasında iyi yönetim mekanizmaları hakkında farkındalık yaratılmasının hedeflendiği programın ödül töreni, 26 Kasım Pazartesi tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

BAŞARISINI ÖDÜLLE TAÇLANDIRDI

1994 yılından günümüze kadar birbirinden başarılı çalışmalarla adından sıklıkla söz ettiren Karaoğlu Peyzaj, "Best ManagedCompanies 2018"de "En İyi Yönetilen Şirket"lerden olmaya hak kazandı. Karaoğlu Peyzaj Yönetim Kurulu’ndan; Nesrin Karaoğlu Otuzoğlu, Yasin Otuzoğlu, Mehmet Karaoğlu ve Mali İşler Müdürü Ufuk Tiryaki’ye bu önemli başarı ödülü, QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan tarafından takdim edildi.

Güçlü bir stratejiyi, belirlenen stratejiyi en uygun şekilde hayata geçirmeyi, iş takibini, güçlü bir finansal yapı ve raporlama altyapısını, Ar-Ge ve inovasyonu, çalışan deneyimini, şirket kültürüne verilen önemi ve toplum yararı gözeterek hareket etmeyi şirket politikasının temeline koyan Karaoğlu Peyzaj, gün geçtikçe adından daha fazla söz ettirerek istikrarlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 10:09
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını