banner1322
x

Kalitesiyle prestijli projelerin tercihi

Perde sistemlerindeki başarısıyla öne çıkan Permisan Perde Sistemleri, kalitesiyle Kristal Kule Finansbank gibi prestijli projelerin tercihi.

Kalitesiyle prestijli projelerin tercihi
Endüstri 40 Zirvesi

1998 yılında İstanbul’da Permisan Perde olarak dekoratif perde üretimine farklı bir yaklaşım ile sektöre giren Permisan Perde Sistemleri firması, sektörüne getirdiği yeniliklerle öne çıkan bir marka. Otomatik makineler ve deneyimli uzman personeli ile perde sistemlerinin üretimini, tasarımını, montajını ve satışını yaparak iç dekorasyon konusunda hizmet veren firma, kalitesi ve yenilikçi yüzüyle prestijli projeler tarafından tercih ediliyor. 

Permisan’ın perdenin sadece camı kapatan bir nesne değil; bulunduğu ortamın dokusu ve unsurlarıyla bütünleştiği sürece mekanın en önemli aksesuarı olarak dekorasyonunda önemli bir yere sahip olduğuna inandığını belirten Permisan Perde Sistemleri Satış Müdürü Funda Şenel, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek tasarım ve geliştirme faaliyetleri ile ürün model ve kalitesini sürekli arttırarak müşteri odaklı bir anlayış izlediklerini vurguluyor.  Ev ve ofis dekorasyonuna yönelik yaratıcı çözümler üretirken daima farklı mekanlar için uygun malzeme seçimini, doğru tasarımı, estetiği ve işlevselliği ön planda tuttuklarını vurgulayan Şenel, her yıl yeni ürünlerle müşterilerinin karşısına çıktıklarını ifade ediyor.
Yeni teknolojilere adapte olarak mimar ve yatırımcılara projelerinde en iyi çözümü sunduklarını aktaran Şenel, bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında birçok farklı tipolojideki projelere çözüm sunduklarını açıklıyor. Geniş ürün gamlarıyla müşterilerine sınırsız seçenek sunduklarını ifade eden Şenel, “Mimarlara her zaman şunu söylüyoruz “Biz sizin çözüm ortağınız.” Bugüne kadar yaptığımız projeler baktığımızda nerede zor iş var ise orada olduğumuzu görüyoruz. Çünkü zoru başarıyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor.

Üretimden satışa kadar tüm aşamadaki çalışma arkadaşlarımız işini severek yapıyor. Bu nedenle zorlu projelerde dahi doğru çözümler sunarak müşterilerimize hem tasarım hem de fonksiyon açısından avantaj sağlıyoruz.” diye konuşuyor.
Hollandalı bir marka olan Verosol SilverScreen ürününün Türkiye distribütörü olduklarını hatırlatan Şenel, alev ilerletmeyen Silver Screen’ın leke tutmadığını, yüzde 82’ye kadar güneş kırıcı özelliğine sahip olan SilverScreen’ın kumaşı üzerine kaplanmış ultra ince alüminyum tabaka sayesinde güneş enerjisine karşı olağanüstü dayanıklılık sağladığını vurguluyor.

Perde ile cam arasında absorbsiyon yapabildiğini yani dışarıdaki sıcağı ya da soğuğu içeriye almadığını aktaran Şenel, bu yönüyle konforun yanı sıra verimlilik de sağladığını altını çiziyor. A kalite kumaştan üretilen bu ürünle bugüne kadar birçok plaza, hastane, konut gibi projelere çözüm sunduklarını dile getiren Şenel, “Kumaşı ince ve hassas olan SilverScreen, dışarıdaki manzarayı kesmiyor. Mükemmel bir görüş olanağı sunuyor. SilverScreen perde kumaşı ile dahili mekânlar için olduğu kadar bina dışı için de işlevsel ve çağdaş bir mimari tarz ve dekoratif işlev elde edebiliyor. Normal sunscreen perdelerin göz kamaştırıcılığı ve ısı soğurma özellikleri kullanılan kumaş rengi ile doğrudan ilişkilidir. SilverScreen perde kumaşı ile ters yüzdeki alüminyum kaplama sayesinde bu özellikler esas olarak perde renginden bağımsız hale getirilmiştir. Isı ve ışık yansıtıcılık değerleri seçilen tüm renklerde aynıdır. Işık sadece kumaş üzerindeki gözeneklerden geçmekte ve bu sayede seçilen rengi birebir görmekteyiz. Normal sunscreen kumaşlarda dokumadanda ışık sızdığı için seçilen kumaşta renk kaybı olmaktadır. Bu özellikleri nedeniyle SilverScreen ürününden mimarlar çok fazla memnun.” diyor.

Firmalarının kalite, süreklilik ve müşteri memnuniyetine önem verdiğinin altını çizen Şenel; Kristal Kule Finansbank, Turkcell Genel Müdürlük Binası Maltepe, Türkiye Finans Katılım Bankası Gene Müdürlük Ümraniye, Kuveytturk Bankacılık Üssü, Selçuk Ecza Deposu, Vakko Genel Müdürlük, Albaraka Türk Genel Müdürlük Ümraniye, TEB Genel Müdürlük Ümraniye ve Abdiibrahim Genel Müdürlük gibi daha birçok pretisjli projede tercih edildiklerini sözlerine ekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 17:54
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını