banner1322
x

Kalitesi ile 32 ülkenin tercihi oldu

Yurt dışı pazarında çalışmalarını arttıran Yağmur İskele Sistemleri, 32 ülkeye ihracat gerçekleştirdi. Yağmur İskele Sistemleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Yağmur, bu ülkelerdeki satış hacimlerini arttırmayı ve diğer ülkelere de ihracat gerçekleştirmeyi hedeflediklerini açıkladı.

Kalitesi ile 32 ülkenin tercihi oldu
Robot Zirvesi

Yağmur İskele Sistemleri’nin üretimi, ürün grubu hakkında bilgi verir misiniz?

Üretimini gerçekleştirdiğimiz Güvenlikli İskele, Flanşlı İskele, Mobil İskele ve Kenar Koruma Sistemlerinin ayrı ayrı TSE belgelerine sahibiz. Bahse konu bu ürünlerin satışını ve kiralamasını yapmaktayız. Yüksek kalite, hızlı teslimat, uygun fiyat kriterlerini bir araya getirerek ürünlerimizi kolaylıkla kullanıcısıyla buluşturuyoruz. 

Yapıların dış cephe uygulamalarında kullanılmaya yönelik ürün ve sistemleriniz neler? Bu ürünlerinizin özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Dış cephe uygulamalarında kullanılmak üzere güvenlikli iskele ve flanşlı iskele üretimini TS EN 12810 standartlarına göre üretmekteyiz. Üretimimizin büyük bir kısmını otomasyona bağladığımız için yüksek kalite artık bizim için standart haline geldi. Otomatik kaynak robotları, otomatik kesim makinaları, roll-form makinalarımız sayesinde sıfır hata hedefimizi tutturmak oldukça kolaylaştı. Sacdan imal merdivenli platform, çelik platform ve topukluk diye adlandırdığımız ürünlerimizi roll-form hattında çekerek, daha mukavemetli olarak üretiyoruz. Güvenlikli iskele panolarımızda darbelere karşı dayanıklı olması ve kırılmaması için dövme pim kullanıyoruz. Yine aynı şekilde flanşlı iskele yataylarında dövme kurtağzı ve dövme kama kullanıyoruz.

Son yıllarda dış pazarda önemli çalışmalar yaptınız. İhracat çalışmalarınızı öğrenebilir miyiz?

İç pazardaki daralmadan ötürü ister istemez dış pazar ile daha fazla ilgilenmeye başladık. Birçok ülkedeki kullanıcılar ile irtibata geçtik, ziyaret ettik, kendimizi tanıttık. Bir o kadar kullanıcıyı da fabrikamızda ağırladık, güzel bağlar kurup, verimli iş geliştirme süreçleri yaşadık. Tüm bu gelişmelere bağlı olarak çok kısa süre içerisinde 32 ülkeye ihracat yaptık, yapmaya devam ediyoruz.  

Gündeminizde yer alan diğer projeler neler?

Gündemimiz tamamen yurt dışı pazar payımızı arttırmaya yönelik. İhracat gerçekleştirdiğimiz ülkelerdeki satış hacmimizi arttırmak ve farklı ülkelerde de ürünlerimizi kullanıma sunmak yönünde gayretlerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda girişimlerimiz devam ediyor.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 12:46
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını