banner1339
x

KALESERAMİK İLE HÜPPE ARASINDA İŞ BİRLİĞİ

Kaleseramik ile global duş kabini sektörü markası olan Hüppe arasında iş birliği anlaşması gerçekleştirildi.

KALESERAMİK İLE HÜPPE ARASINDA İŞ BİRLİĞİ
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Kaleseramik ile global duş kabini sektörü markası olan Hüppe arasında iş birliği anlaşması gerçekleştirildi. Bu bağlamdaHüppe ürünleri Kale satış noktalarında müşterilere sunulacak.

Kaleseramik trafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, şirket, köklü ve sevilen markaların ürünlerini Kale satış noktalarında müşterilerine sunmayı sürdürüyor.

Her biri alanlarında dikkat çeken markalarla yaptığı iş birlikleriyle, farklı ürün grubu ve segment ihtiyaçlarını tek noktada bir araya getiren Kaleseramik, yeni anlaşmasını ise yarım asırlık tecrübesiyle konfor ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu duş çözümleri sunan Hüppe ile yaptı.

Yapılan anlaşmayla Hüppe'nin ödüllü duş kabinleri başta olmak üzere duş tekneleri, küvetler, banyo aksesuarları, banyo süzgeçleri de dahil tüm ürün grubu Kale’nin seçili satış noktalarında tüketiciye sunulacak.

Açıklamada iş birliğine ilişkin görüşleri yer alan Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, dünyada farklı sektörlerde önemli marka iş birliklerinin yapıldığının altını çizdi.

Artık trendleri yakalamanın ötesinde, her zaman trend oluşturan lider markalara sahip olma misyonuyla hareket ettiklerini belirten Akbaş, tüketici tercihlerinde her zaman ilk sırada yer almak ve onların farklı ürün grubu ihtiyaçlarına en üst düzeyde yanıt verebilmek için alanlarında öne çıkan en iyi markalar ile güçlü iş birlikleri yaptıklarını söyledi.

Akbaş, bu sayede perakendede hizmet çıtasını daha yukarı çıkardıklarını belirterek, şöyle devam etti:

"Bunun yanı sıra sunduğumuz marka çeşitliliği ve hizmet/çözüm, özel ürün seçenekleri ile perakende sektörüne yeni bir boyut kazandırdık. 63 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübemizle bu konuda oldukça cesur ve öncü bir şirketiz. Global duş kabini sektörünün öncü markası olan ve bunun verdiği sorumlulukla da tüketicinin güvenliğini en üst düzeyde tutmaya çalışan Hüppe de inovasyona ve yaratıcılığa çok önem veren bir marka. İş birliğinin her iki tarafa da güzel sonuçlar getireceğine ve tüketiciyi memnun edeceğine inanıyorum."

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 16:11
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını