banner1013
x

Kalekim’den tozumayan çözüm: Kalekim tozumaz

Kalekim, adını tozumama özelliğinden alan ürünü ‘Kalekim tozumaz’ ve aynı özelliği taşıyan ürünü ‘Ultrafuga Flex Tozumaz’ ile ustalara sağlıklı uygulama sunuyor.

Kalekim’den tozumayan çözüm: Kalekim tozumaz
EndüstrideAra - Haber Detay

Kalekim’in uygulayıcılar ve profesyoneller için sağlık ve konforlu bir çalışma alanı sunan C1TE sınıfı yapıştırma harcı Kalekim tozumaz, tozumayı minimuma indiriyor Bu yapısıyla ev ya da ofislerinde yenileme ve tadilat yaptıran mekan sahiplerine temiz bir çalışma alanı sunuyor. 

TOZU SEVMEYENLER İÇİN KALEKİM’DEN ÇÖZÜM 

Özel formülü sayesinde ambalajından boşaltılırken veya karıştırılırken tozumayan Kalekim tozumaz, kullanım alanında toz bulutu oluşturmuyor, kirden uzak, sağlıklı bir çalışma alanı yaratıyor. Bu sayede hem uygulayıcıları hem de ev sahiplerini memnun eden ürün; ustaya sağlıklı bir uygulama alanı yaratırken, uygulama esnasında mekanların çok daha temiz kalmasını sağlıyor. Uzun çalışma süresine sahip, çimento esaslı, kayma özelliği azaltılmış, tek bileşenli ve tozumayan seramik yapıştırma harcı Kalekimtozumaz, seramik üstü seramik kaplamalarında ve beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerinde rahatlıkla uygulanabiliyor.

ULTRAFUGA FLEX TOZUMAZ ZOR KİRLENİYOR

Kalekim’in yüksek esnekliğe sahip ürünü Ultrafuga Flex ise 2 mm’den 2 cm’ye kadar geniş bir aralıkta uygulamaya imkanı tanımasının yanı sıra, ‘Tozumaz’ versiyonuyla, özellikle kapalı alanlarda daha konforlu bir uygulama imkanı sağlıyor. Dış cephe, balkon, teras, alttan ısıtmalı sistem, depo gibi yoğun yaya ve yük trafiğinin yanı sıra ani ısı değişimlerinin olduğu yerlerde güvenle kullanılan Ultrafuga Flex Tozumaz; banyo, duş tuvalet gibi ıslak hacimlerde, mutfak gibi kolay kirlenebilen mekanlarda özellikle tercih ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 15:01
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler