Kalekim'in yeni ürünleri Paris Batimat Fuarı'nda tanıtıldı

Kalekim'in yeni ürünleri, Fransa'nın başkenti Paris'te bu sene 60. kez gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük yapı fuarları arasında bulanan Uluslararası İnşaat Endüstrisi Fuarı'nda (Batimat) ziyaretçilerinin huzuruna çıktı.

Kalekim'in yeni ürünleri Paris Batimat Fuarı'nda tanıtıldı
EndüstrideAra - Haber Detay

İSTANBUL (AA) - Kalekim'in yeni ürünleri, Fransa'nın başkenti Paris'te bu sene 60. kez gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük yapı fuarları arasında bulanan Uluslararası İnşaat Endüstrisi Fuarı'nda (Batimat) ziyaretçilerinin huzuruna çıktı.

Kalekim tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, Kalekim, Batimat'ta, en yeni ürünleriyle sahne aldı.

Teknik yapıştırıcılar, endüstriyel zemin, ısı ve su yalıtımı ürünleri, iç ve dış cephe boyaları, dekoratif kaplamalar ile hazır renkli sıvalardan meydana gelen Kalekim'in yeni ürünleri, dünyanın dört bir köşesinden gelen profesyonel ve tüketicilerden büyük ilgi gördü. Üretim ve satış gücüyle uluslararası pazarın en önemli oyuncularından birisi haline dönüşen Kalekim, kurulduğu günden bu yana sektöre öncülük etmeyi sürdürüyor.

Kalekim, Batimat 2019'da Fransa hükümeti tarafından yapı malzemeleri ve sistemlerinde araştırma yapmak ve teknik onay vermek amacıyla kurulmuş olan CSTB tarafından belgelendirilmiş ürünlerini sergileme fırsatı buldu. Yapı malzemelerinin performanslarını Fransız standartlarına göre test ederek uygunluğu belirleyen ve Türkiye'de ilk defa Kalekim tarafından seramik yapıştırıcıları ve ısı yalıtım sistemleri için alınan CSTB belgesinin yapı malzemesi üreticileri için ayrı bir önemi bulunuyor.

İnşaat sektörünün karar verici ve proje yöneticilerinin mevcut ve gelecekteki binalar için ürün ve hizmet çözümleri aramak üzere buluştuğu Batimat 2019'da, Kalekim'in sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenlere özel, dekoratif ürün gamı da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Zengin doku ve renk seçenekleri ile tasarımcılara ilham sunan Artcrete, Stucco ve Betonart ile yaşam alanlarına farklılık kazandıran Kalekim, fuar süresince birbirinden farklı ve yaratıcı uygulamaları katılımcılarla paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, 11:38
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler