banner1322
x

KALE'NİN YENİ BAYİSİ ÇANAKKALE'DE AÇILDI

Kaleseramik'in, Çanakkale'deki iş ortağı Özkorkmaz Yapı bünyesindeki yeni mağazası hizmete girdi.

KALE'NİN YENİ BAYİSİ ÇANAKKALE'DE AÇILDI
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Türkiye seramik sektörünün önemli kuruluşlarından olan Kaleseramik'in, Çanakkale'deki iş ortağı Özkorkmaz Yapı bünyesindeki yeni mağazası hizmete girdi.

Kale tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, Kaleseramik’in, Çanakkale'deki iş ortağı Özkorkmaz Yapı bünyesindeki yeni mağazası, Kale Grubu üst yönetiminin de yer aldığı törenle hizmete girdi.

Özkorkmaz Yapı'nın Biga'daki yeni mağazasının açılış töreninde, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Zeynep Bodur Okyay, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay ve Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş yer aldı.

BAYİLERİMİZE ÖNEM VERİYORUZ

Açıklamada görüşlerine başvurulan Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay, bu iş ortaklığının her iki taraf için yıllarca başarının adı olduğunu söyleyerek, "Özkorkmaz Yapı'nın ilk mağazasını 2004 yılında değerli büyüğümüz İbrahim Bodur açmıştı. Dağıtım kanalımız olan bayilerimizle ilişkilerimize son derece önem veriyoruz. Başarımızın aramızdaki bu bağın güçlü olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bölge halkına ve hepimize hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

Kaleseramik'in artan tüketici ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm sunma hedefiyle oluşturduğu yeni mağazacılık konseptine sahip Özkorkmaz Yapı'nın yeni mağazası, toplamda 1.500 metrekare olup, 1.000 metrekarelik showroom alanı ile hizmet sunacak.

Mağazada Kale'nin, prestijli markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi Edilgres ve yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim ürünleri tek alanda tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 12:54
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını