banner1322
x

Kale Güvenlik Sistemleri yeni kameralarını sundu

Kale Endüstri Holding bünyesinde yer alan Kale Güvenlik Sistemleri, hedef kitlesinin kullanımına Kale markalı kameralarını sundu.

Kale Güvenlik Sistemleri yeni kameralarını sundu
Robot Zirvesi

Dünyanın önde gelen kamera üreticileri ile özel işbirliği yapan Kale, kendi markasını taşıyan kameraları ile kullanıcının güvenliğini sağlayacak. 

Geliştirilen özel yazılımı Kale Kameram uygulaması sayesinde ev dışındayken de kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Kale Kamera Sistemleri, ara yüzü ile akıllı telefonlar ve web üzerinden kurulabiliyor. Kale Kameram uygulaması kullanıcılara, ev ya da iş yerlerini canlı olarak izleme imkanı sunuyor. Ayrıca ürün kayıt etme özelliği sayesinde de kaçırılan anlar daha sonradan izlenebilme özelliğine sahip. Bu yönü ile hareketsiz duran bir cismi, hareket halindeki bir kişiyi veya bölgeye izinsiz yaklaşanları kameralar aracılığıyla fark etmek mümkün oluyor.

HD KAMERALAR İLE DETAYLAR NETLEŞİYOR

Yüksek çözünürlüklü ve full HD kalitesi ile öne çıkan Kale Kamera Sistemleri, bu özelliği sayesinde gereksinim duyulan durumlarda yüzlerin, plakaların ve diğer göstergelerin net bir şekilde belirlenmesine de imkan sağlıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 11:35
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını