banner1116
x

Kadıköy Moda Hilton Otelinin tercihi Çilek Havuz

Çilek Havuz, sektördeki tecrübesi ve kaliteli çözümleri ile Kadıköy Moda Hilton Otelinin buhar odasında tercih ettiği marka oldu.

Kadıköy Moda Hilton Otelinin tercihi Çilek Havuz
Endüstri 40 Zirvesi

Havuz sektörünün tecrübeli isimleri arasında yer alan Çilek Havuz, kaliteli ürün ve hizmetleri ile prestijli projelerin öncelikle tercih ettiği bir marka. Özellikle hizmet sektöründe müşteri memnuniyetinin sağlanmasının önemli olduğu otel projelerinde tercih edilen firma, kalitesi ile otellere avantaj sunuyor. 

Yüzme havuzu, prefabrik havuz, gölet havuz, termal havuz, aqua parkın yanı sıra şok havuzu, kar odası, tuz odası, sauna, buhar odası, Türk Hamamı, süs havuzu, SPA design uygulamalarını anahtar teslim gerçekleştiren firmanın çözüm sunduğu projelerinden biri de Kadıköy Moda Hilton Oteli. 

Sektöründe bir marka olan Hilton Oteller zincirinin Kadıköy Moda Hilton Oteli’nin buhar odası Çilek Havuz tarafından yapıldı. Firma, yapmış olduğu çalışmalarda fonksiyonelliğin yanı sıra görsel tasarım olarak bir zenginlik sunarak Kadıköy Moda Hilton Oteli’nde müşterilerinin keyifli bir şekilde dinlenebilecekleri alanlar oluşturdu. 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 15:05
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler