banner1322
x

KABLOSUZ ÜRÜNLER İNŞAAT SEKTÖRÜNE HIZ KATACAK

Hilti, neredeyse tüm yapı işleri için ideal olan kablosuz; vidalama, delme, kesme ve taşlama ürün portföyüyle iş verimliliğini artırıyor.

KABLOSUZ ÜRÜNLER İNŞAAT SEKTÖRÜNE HIZ KATACAK
Enerji Zirvesi

İnşaat sektöründe yeni nesil hizmet anlayışı ve üstün performansa sahip teknolojik ürünleriyle öne çıkan Hilti, kablosuz akülü el aletleriyle şantiye ve uygulama alanlarında maksimum verimlilik sağlıyor. Projelerinde bütçe, zaman ve iş gücünden tasarruf etmek isteyen inşaat sektörü profesyonellerinin çözüm ortağı olarak ürün ve hizmetler ürettiklerini ifade eden Hilti Türkiye İç Anadolu ve Ege Satış Direktörü Erdinç Şimşek; güçlü, performans odaklı, dayanıklı ve hareket kabiliyeti yüksek ürünleriyle tam kapasite verimlilik sağladıklarını açıkladı. 

TÜM YAPI İŞLERİ İÇİN İDEAL ÜRÜN PORTFÖYÜ 

Hilti’nin kablosuz teknolojilerini 12, 22 ve 36 volt arasında güç seçeneklerine sahip akülü el aletlerinin oluşturduğunu belirten Erdinç Şimşek, sözlerine şöyle devam etti; “Bu kapsamda hemen hemen bütün yapı işleri için ideal olan vidalama, delme, kesme ve taşlama ürün portföyüne sahibiz. Öne çıkan ürün gruplarımız arasında metal, ahşap ve tuğla/taş duvarda delme işlemleri için tasarlanmış 12 volt ve 22 volt şarjlı delim/vidalama makineleri; metal, ahşap ve betonda hafif ve ağır yük ankraj ve somun sıkma çalışmaları için tasarlanmış 22 volt şarjlı darbeli somun sıkma makineleri; farklı delim ve taraklama modlarına sahip 22 volt ve 36V volt şarjlı darbeli deliciler; metal ve mineral kesme-taşlama işlerinde uzun çalışma süresi ve yüksek performansa sahip 22 volt şarjlı taş motorları; metal, ahşap ve ahşap kompozitlerde hafif ve ağır yük kesme/yıkma işleri için tasarlanan 12 volt ve 22 volt şarjlı testereler yer alıyor.”


TAMİR MASRAFI 24 AY BOYUNCA YOK 

Direkt çalışma modeli ve servisleri sayesinde kullanıcılarına bir makineden daha fazlasını sunduklarının altını çizen Şimşek, “Hilti olarak sadece satış öncesi değil, satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimizle uzun soluklu bir iş ortaklığı sağlamak için ilişkilerimizi güçlendirmeye önem veriyoruz. Satış danışmanlarımız müşterilerimizi ziyaret ederek onlara uygulamalarında ihtiyaçları olabilecek en optimum çözüm önerisini sunuyor. Yanı sıra bir Hilti makinesi alındığında “Masraf Yok” uygulamamıza dahil oluyor ve 24 ay boyunca hiçbir tamir masrafı ile karşılaşmıyorlar. “Masraf Yok” dönemi biten makinelerde çıkacak tamir bedelleri ise belirli bir limiti aşmıyor, yani herhangi bir sürpriz yaşanmıyor. Şu an için İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa ve İzmit’te geçerli olan “3 Gün ya da Ücretsiz” uygulamamız kapsamında ise makineler 3 gün içerisinde tamir ediliyor ve bakımı yapılarak adrese teslim ediliyor. Gecikme durumunda ise “Masraf Yok” kapsamını geçen makinelerden ücret alınmıyor. Ayrıca satın alınan bütün Hilti makineleri sistemlerimizde kayıtlı olduğu için servise gelindiğinde herhangi bir evrak veya fatura ibraz edilmesine gerek kalmıyor.” şeklinde konuştu. 
 

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını