banner1322
x

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesinin tercihi Yağmur İskele Sistemleri

Türkerler Gama ortak girişiminin yüklendiği İzmir Şehir Hastanesi projesinde, Yağmur İskele Sistemleri’nin üretimini yaptığı güvenlikli iskele sistemleri kullanılıyor. 

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesinin tercihi Yağmur İskele Sistemleri
Robot Zirvesi

Üretim kalitesiyle isminden söz ettiren Yağmur İskele Sistemleri, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok önemli projede tercih edilen markanın yer aldığı projelerden biri de Türkerler Gama ortak girişiminin yüklendiği İzmir Şehir Hastanesi projesi. 

Türkiye’nin en önemli şehir hastanesi projelerinden biri olan İzmir Şehir Hastanesi projesinde tercih edilen firmanın burada güvenlikli iskele sistemleri kullanılıyor. Yağmur İskele Sistemleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Yağmur, yaptığı açıklamada yapımı devam eden bu projenin en büyük şehir hastanesi projelerinden biri olduğunu vurguluyor. Proje yönetimi iş güvenliği konusunda oldukça hassas olduğunu ifade eden Yağmur, proje çözümlemelerini aynı hassasiyette ele aldıklarını, başarılı bir çözümleme gerçekleştirdiklerini açıklıyor. Yağmur, çok kısa bir sürede de yaklaşık 120 bin m2 güvenlikli iskele tedariki gerçekleştirdiklerini aktarıyor. 

TS EN 12810 STANDARTLARINA GÖRE GÜVENLİKLİ İSKELE SİSTEMLERi 

TS EN 12810 standartlarına göre güvenlikli iskele sistemlerini ürettiklerini aktaran Yağmur, “Üretimimizin büyük bir kısmını otomasyona bağladığımız için yüksek kalite artık bizim için standart haline geldi. Otomatik kaynak robotları, otomatik kesim makinaları, roll-form makinalarımız sayesinde sıfır hata hedefimizi tutturmak oldukça kolaylaştı. Sacdan imal merdivenli platform, çelik platform ve topukluk diye adlandırdığımız ürünlerimizi roll-form hattında çekerek, daha mukavemetli olarak üretiyoruz. Güvenlikli iskele panolarımızda darbelere karşı dayanıklı olması ve kırılmaması için dövme pim kullanıyoruz.” diyor
 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 17:49
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını