İstanbul Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak

İskele ve kalıp aksesuarları üretimi gerçekleştiren Bijonsan El Aletleri, İstanbul Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

İstanbul Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak
Enerji Zirvesi

İskele ve kalıp aksesuarları sektörünün önde gelen markalardan biri olan Bijonsan El Aletleri, ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkan bir firma. 

Son yıllarda yaptığı makine parkı yatırımlarıyla ürün ve hizmet kalitesini daha da yükselten firma, yapı sektörünün buluşma noktası olan İstanbul Yapı Fuarı’nda yer alacak. 

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da Bijonsan El Aletleri, altıncı salonda D302 standında ziyaretçilerini ağırlayacak. Müşteri taleplerini tam zamanlı olarak karşılayan ve dolayısıyla kapasite yetersizliğinin söz konusu olmamakla birlikte, sektör içindeki payını artırma çalışmalarını her geçen gün bir adım ileriye TAŞIYAN Bijonsan El Aletleri, iskele ve kalıp sektörünün en önemli partnerleri arasında yer alıyor. İskele ve kalıp sektörünün ihtiyaçlarını dünya standartlarında karşılayan marka, fuarda ürünlerini tanıtacak. 


 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 13:56
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını