banner1339
x

İskenderun Kent Parkı Biyolojik Gölet’ine Bioart imzası

İskenderun’un en önemli projelerinden biri olan İskenderun Kent Parkı’nda yer alan biyolojik gölet uygulamasında Bioart Biyolojik Tasarımlar’ın imzası var.

İskenderun Kent Parkı Biyolojik Gölet’ine Bioart imzası
Enerji Zirvesi

Bioart Biyolojik Tasarımlar, yaptığı biyolojik gölet uygulamaları ile şehre değer katmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok önemli projeye imza atan markanın çalışmalarını sürdürdüğü biyolojik gölet projelerinden biri de İskenderun Kent Parkı Biyolojik Göleti. Kentin yeni cazibe merkezi olmaya aday olan projede, 2640 metrekare gölet alanı bulunuyor. 

İSKENDERUN KENT PARKI BİYOLOJİK GÖLET PROJESİ ŞEHRİN YENİ CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Yapılaşmanın yoğun olduğu bir alanda hayata geçen İskenderun Kent Parkı’ndaki biyolojik gölet, içerisinde yer alan farklı bitki ve canlıları ile şehir sakinlerini doğa ile buluşturacak. Etrafında oturma terasları, yürüme yolları ve diğer birimlerin yer alacağı 2 bin 640 metrekareden oluşan biyolojik göletin yapımı hızla sürüyor. Biyolojik gölet, havuz ve sulama sistemleri alanında tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Bioart Biyolojik Tasarımlar’ın imzasını taşıyan projede, estetik ve sürdürülebilirlik ön planda. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 18:04
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını