İskele sistemleri ile dış cephe uygulamalarını hızlandırıyor

Yağmur İskele Sistemleri A.Ş. üretimini yaptığı güvenlikli iskele ve flanşlı iskele sistemleri ile yapıların dış cephe çalışmalarına hızlı ve güvenli çözüm sunuyor.

İskele sistemleri ile dış cephe uygulamalarını hızlandırıyor
Endüstrideara

İnşaat sektörüne iskele sistemleri ile hizmet veren Yağmur İskele Sistemleri A.Ş. hem yurt içinde hem de yurt dışında prestijli projelerin öncelikli tercih ettiği bir marka. Bugüne kadar birçok önemli projede tercih edilen firma Güvenlikli İskele, Flanşlı İskele, Mobil İskele ve Kenar Koruma sistemlerinin üretimini yapıyor. TSE standartlarına uygun üretim gerçekleştiren marka yüksek kalite, hızlı teslimat, uygun fiyat kriterlerini bir araya getiriyor. 

Dış cephe uygulamalarında kullanılmak üzere güvenlikli iskele ve flanşlı iskele üretimini TS EN 12810 standartlarına göre üreten Yağmur İskele Sistemleri, müşterilerine güvenli bir çözüm sunuyor. Yüksek standartlara sahip olan güvenlikli iskele ve flanşlı iskele sistemleri, çalışanın güvenli ve kolay bir şekilde iş yapmasına olanak tanıyor. Bu özelliğiyle yatırımcısına zamanda ve maliyetten tasarruf sunuyor. 

Yağmur İskele Sistemleri üretiminin büyük bir kısmını otomasyona bağladığı için yüksek kalitede de hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 10:32
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını