Isı yalıtımlı sistemleri ile enerji verimliliğine katkı sağlıyor

Diyarbakır’daki tesislerinde üretim yapan Şimşek Alüminyum, ısı yalıtımlı sistemleri ile yapılarda enerji verimliliğin sağlamasına katkı sağlıyor. 

Isı yalıtımlı sistemleri ile enerji verimliliğine katkı sağlıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Alüminyum sektöründe bilgi ve tecrübesi ile öne çıkan Şimşek İnşaat İnş. Nak. Elk. Oto.Plas. Tic. San. A.Ş. Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde gerçekleştirdiği alüminyum kompozit panel ve alüminyum profil üretimiyle müşterilerine hizmet veriyor. 
Geniş bir ürün gamına sahip olan marka bugüne kadar birçok önemli projede iyi işlere imza attı. Çalışmalarının odağında müşteri memnuniyeti olan firma, ürün kalitesinin yanı sıra üretim teknolojisiyle de müşterilerine katma değer sağlıyor. 

ISI YALITIMLI SİSTEMLERİ İLE AVANTAJ SUNUYOR

Alüminyum kompozit panel sınıfında A2 yanmaz kompozit panel üretimi yapabilen dünyadaki dördüncü tesisi Diyarbakır'a kazandırmasıyla ismini duyuran markanın ürün gamında yer alan çözümlerinden biri de ısı yalıtımlı sistemler. Kalitesi ile ısı yalıtımlı sistemleriyle avantaj sunan Şimşek Alüminyum aynı zamanda ürünün teknik özellikleri ile yapılarda enerji verimliliğinin sağlanmasına da katkı sağlıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 16:52
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını