Isı geçirmez özelliğiyle yaz sıcağında ferah mekanlar

Türkiye’nin PVC devi Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri, yaz mevsiminde sıcak havalarda da kullanıcıların tercihi oluyor. Legend, IFT Rosenheim laboratuvarının yaptığı testten aldığı sonuca göre hava, ısı ve ses yalıtım özelliğiyle üstün teknolojik performans sunuyor.

Isı geçirmez özelliğiyle yaz sıcağında ferah mekanlar
Proses Zirvesi

Artan hava sıcaklığı mekan konforunu da olumsuz yönde etkileyebiliyor. Gerçekleştirdiği ilklerle PVC sektöründe öncü olan Egepen Deceuninck’in geliştirdiği Legend Sistemleri, kullanıcıları sıcak havaların olumsuz etkilerinden koruyor, mekanlara ferah ve rahatlık katıyor. Legend Sistemleri, IFT Rosenheim tarafından test edilerek uluslararası arenada da kalitesini kanıtladı. Yapılan çalışmaların sonucunda Legend Sistemi birçok önemli avantaj sunuyor. Bunların başında hava, ısı ve ses geçirmez özelliğiyle üstün teknolojik performans sunmasıdır. 

Testte bir doğramada, U pencere değerinin çalışması da IFT Rosenheim tarafından hesaplanarak raporlandı. Bu rapora göre, Legend Sistemi’nin bir doğrama için U pencere değeri 0.78 W/m2K olarak tespit edilmiş bulunuyor.

KUSURSUZ YALITIM VE ESTETİK BİR ARADA

80 mm genişliğe, 6 odacıklı kanat yapısına sahip olan ve kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Sistemleri, mekanlara estetik katıyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 18:25
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler