banner1322
x

İş ortakları ile motivasyon...

Bosch Termoteknoloji çalışanları ve bayileri İş Ortakları Toplantısı’nda bir araya gelerek hem 2018 yılını değerlendirdi hem de 2019 yılı için motivasyon buldu.

İş ortakları ile motivasyon...
Robot Zirvesi

Bosch Termoteknoloji İş Ortakları Toplantısı bu yıl 22-24 Şubat tarihleri arasında Antalya Rixos Premium otelinde gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu toplantıda Bosch çalışanları, toptancı ve taahhütçü iş ortakları ile bir araya geldi. 

Toplantıda 2019 yılının gelişmeleri, dijitalleşen dünyada doğru konumlanma, değişimin ve dönüşümün önemi ve dünya trendleri ile ilgili sunumlar yapıldı. CNN Türk Ekonomi Editörü Cem Seymen ekonomi gelişmeleri hakkında bilgiler verdi. Bunların dışında iş geliştirme ve daha geniş kitlelere ulaşabilme amacıyla Google ve sosyal medya kullanımlarıyla ilgili tavsiyeler örneklerle paylaşıldı.

Toplantının fuaye alanında ise şirketin son dijital projeleri tanıtıldı. Katılımcılara; tüm dijital platformlara tek bir hesap ile erişim sağlayan iş ortakları portalı, sektörün fark yaratan sadakat kulübü Bosch Partner Program, bayi web sitesi oluşturma projesi, showroom yönetim portalı “Showroom Dizayn” hakkında bilgi verildi. Bunların dışında iş ortakları, Bosch’un yönetimindeki Bosch Car Service’ler ile ilgili ürün ve hizmetleri de tanıma fırsatı buldular.

Ses sanatçısı Nükhet Duru’nun sahne aldığı gala yemeğinin ardından iş ortakları toplantısı başarılı bir şekilde tamamlandı.


 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 08:15
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını