banner1322
x

İRFAN AŞÇIOĞLU: AKILLI BİR YATIRIM İÇİN EN GÜVENLİ LİMAN KONUT

Aşçıoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Aşçıoğlu, mevcut ekonomik konjonktürde kazancını artırmak ya da kira getirisi sahibi olmak isteyenler için en güvenli limanın konuta yatırım yapmak olduğunu söyledi.

İRFAN AŞÇIOĞLU: AKILLI BİR YATIRIM İÇİN EN GÜVENLİ LİMAN KONUT
Robot Zirvesi

Günümüzde ekonomide yaşanan enflasyonist ortamın sonucunda, tasarruf sahipleri yoğun bir şekilde enflasyona karşı birikimlerini korumanın yollarını arıyor. Bu çerçevede tasarruf sahiplerinin hem yatırım yapabilecekleri, hem de gelir elde edebilecekleri finansal araç olarak, özellikle ülkemiz şartlarında arzın da ciddi olarak azaldığı,  doğru lokasyonlardaki konut yatırımı ön plana çıkıyor. Gayrimenkul sektöründe 55 yıldır faaliyet göstererek kaliteli ve konforlu yaşam alanları sunan, Selenium markalı projelere imza atan Aşçıoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Aşçıoğlu, mevcut ekonomik konjonktürde kazancını artırmak ya da kira getirisi sahibi olmak isteyenler için en güvenli limanın konuta yatırım yapmak olduğunu belirtiyor. Tasarruf sahiplerine "akıllı bir yatırım için en güvenli liman konut" diye  seslenen Aşçıoğlu, bu doğrultuda Zeytinburnu/Kazlıçeşme gibi doğru bir lokasyonda yatay mimari konsepti ve geniş bahçe tahsisli daire seçenekleriyle Selenium Park’ın inşasına ve satışına devam ediyor. 

YÜZDE 65'İ SATILAN SELENİUM PARK'TA YENİ ARA KAT VE BAHÇE KAT STOKLARI SATIŞTA

Selenium Park’a ilişkin değerlendirmelerde bulunan İrfan Aşçıoğlu, şunları dile getiriyor: “Zeytinburnu'nda inşasına devam ettiğimiz Selenium Park projemizde kısa zamanda yüzde 65 gibi bir satış başarısına ulaştık. Son dönemde de şehrin merkezinde villa konforunda bahçe keyfi yaşama imkânı sunan bahçe katı dairelere yoğun ilgi var. Bu başarıdaki en büyük etkenlerin doğru yerde, doğru ve benzersiz bir projeyi inşa ediyor olmamızın yanı sıra bölgede farklılaşarak tamamen aile hayatına uygun bir yapıda ürün karması ve yatay mimari konsept olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada tarihi sur manzarası, ulaşım çeşitliği, ürün karması, yatay ve çok beğenilen mimarisi farklılaşarak öne çıkan ve büyük bir talep alan Selenium Park, yaşam amaçlı alanlarda işi Zeytinburnu çevresinde olan ya da hayatına Zeytinburnu’nun en nezih bölgesinde Selenium Park farkıyla devam etmek isteyenler için ilk tercih oluyor. Yatırım tarafında ise çok ciddi bir ilgi var. Unutulmaması gereken en önemli unsur, yatırımcının da hedef kitlesi günün sonunda oturumcudur. Bu projemizin yüzde 80’i yaşam amaçlı alım yapanlara satıldı. İkinci elde çok az stok, satılacak ve kiraya verilecek. Benzersiz özellikleri yanı sıra, bu yüzden de ciddi bir yatırım potansiyeli var."

ULAŞIM ÇEŞİTLİLİĞİ AÇISINDAN BENZERSİZ KONUM VE GENİŞ BAHÇE TAHSİSLİ DAİRELER

Aşçıoğlu, 32 dönüm büyüklüğündeki parka komşu Selenium Park’ta şehri ve doğayı bir araya getiren alternatif bir yaşam sunuyor. 2+1’den 5,5+1 bahçe dubleksine uzanan konforlu daireleri, yatay mimarisi ve geniş yeşil alanlarıyla Selenium Park, Marmaray Kazlıçeşme durağına olan yürüme mesafesinin yanı sıra Avrasya Tüneli ve D-100 karayoluna yakınlığı ile benzersiz bir noktada konumlanıyor. Selenium Park’ın, yürüme mesafesinde 4 hastane ve 3 üniversite bulunuyor. Tarihi yarımada ve boğaz hattına kolay ulaşım imkânı sağlayan Kabataş-Bağcılar tramvayı ve projelendirilen Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistem hattı da Selenium Park’a değer katıyor. Araç erişimine tamamen kapalı peyzaj mimarisi ile tasarlanan Selenium Park’ta, gün ışığı alan kapalı havuz, özel sinema odası, fitness, sauna, buhar odası, Türk hamamı, masaj odası, kapalı çocuk oyun odası, açık çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkurları gibi geniş sosyal alanlar yer alıyor.

 

 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 14:22
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını