banner1013
x

IQ Alüminyum Architect@Work İstanbul’da inovatif ürünlerini tanıttı

Deceuninck kalitesi ve deneyiminden aldığı güçle alanında fark yaratan IQ Alüminyum Sistemleri, 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Architect@Work İstanbul etkinliğinde ziyaretçileri ile buluştu. Marka etkinlikte inovatif ürünleri Renovatio ve Vival Kepenk Sistemleri’ni sergiledi.

IQ Alüminyum Architect@Work İstanbul’da inovatif ürünlerini tanıttı
EndüstrideAra - Haber Detay

IQ Alüminyum Sistemleri, çok sayıda ulusal ve uluslararası platformda yer almaya devam ediyor. Marka 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Architect@Work İstanbul etkinliğine katıldı. 

Etkinlikte fuar jürisinin de onayından geçen inovatif ürünleri Renovatio ve Vival Kepenk Sistemleri’ni tanıtan IQ Alüminyum bir kez daha takdir gördü. Sunduğu çözümlere dair profesyonelleri bilgilendirdi. Sektörün önde gelen çok sayıda mimarı, iç mimarı, tasarımcı ve yapı uzmanlarını bir araya getiren etkinlikte 250’den fazla ürün ziyaretçilerle buluştu.

“TASARIM ÜSTÜNLÜĞÜ KONUSUNDA İDDİALIYIZ"

Tasarıma farklı bir bakış açısı yaratmak amacıyla 15 farklı ülkede ve 26 şehirde düzenlenen Architect@Work’e katılımlarıyla ilgili konuşan IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan Nurhan, “IQ Alüminyum olarak ömür bileşimi ve fiyat performansında olduğu kadar tasarım üstünlüğü konusunda da iddialıyız. Bu açıdan Architect@Work İstanbul gibi tüm dünyada ilgi uyandıran, yenilikçi bakış açısını odak alarak düzenlenen etkinliklere katılmayı önemsiyoruz. Ziyaretçilerin ürünlerimize olan ilgisi bizleri son derece memnun etti” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 13:43
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler