banner1322
x

İntema yeni yetkili satış noktası Göktürk’te

Türkiye’nin ilk modüler mutfak markası İntema’nın, ‘İntema Göktürk Alze Yapı’ adıyla açılan yetkili satış noktasında, ankastre cihaz, banyo, mutfak ürünleri ile iç mimarlık uygulama, danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri de sunulacak.

İntema yeni yetkili satış noktası Göktürk’te
Robot Zirvesi

Yeni yaşam biçimlerini çağdaş tasarımları ile buluşturan Türkiye’nin ilk modüler mutfak markası İntema, yeni yetkili satış noktasını, “İntema Göktürk Alze Yapı” adıyla Göktürk’te açtı.

MÜŞTERİLERİNİN BEĞENİSİNE SUNUYOR

Eczacıbaşı Yapı Grubu’nun kalite güvencesi ile, mutfağı evin kalbine yerleştirerek bir yaşam alanı olarak konumlandıran İntema, kendi ürünlerini yanı sıra Berloni’nin İtalyan tarzına ve estetiğine sahip mutfak mobilyaları ile cihazları da müşterilerinin beğenisine sunuyor. 
Tasarım dünyasının en iyi ürünlerini bir araya getiren İntema’nın Göktürk Alze Yapı yetkili satış noktasının sahibi Reşat Ürstüner, Göktürk’te işlevsel ve tasarımsal boyutta kaliteli işler ortaya koymayı amaçladıklarını söyledi. 
Ankastre cihaz, banyo, eviye ve armatür, kapı ve parke, mutfak ve tezgah ürünlerinin yer alacağı İntema Göktürk Alze Yapı yetkili satış noktasında, iç mimarlık, uygulama, konsept ve proje görselleştirme, danışmanlık ile proje yönetimi hizmetleri de sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 10:56
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını