banner1322
x

İntek, Tasarım Merkezi Belgesine layık görüldü

İntek Kalıp ve İskele, VII. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni'nde, Tasarım Merkezi Belgesi'ne layık görüldü.

İntek, Tasarım Merkezi Belgesine layık görüldü
Enerji Zirvesi

İskele ve kalıp sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan İntek Kalıp ve İskele, başarısını her alanda pekiştirmeye devam ediyor. Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiği iskele kalıp sistemlerinin kalitesi ile ismini duyuran marka, tasarım alanında takdir gördü. 

İntek Kalıp ve İskele, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni’nde Tasarım Merkezi Belgesi almaya layık görüldü. 19 Kasım Salı tarihinde gerçekleşen törende, Tasarım Merkezi Belgesi'ni İntek Kalıp ve İskele Tasarım Direktörü Ersan Özkan teslim aldı. 

Endüstriyel inşaat kalp-iskele sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, satışı, kiralanması ve satış/kiralama sonrası desteği konularında hizmet veren İntek Kalıp ve İskele, yurt içinde ve yurt dışında hayata geçen birçok projenin çözüm ortağı.  

1989 yılında 200 metrekarelik bir atölyede kurulan marka, bugün Gebze ve Düzce’de 12.650 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 36.900 metrekare alana sahip iki adet modern tesisi ve 200 kişilik ekibi ile uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 16:54
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını