banner1322
x

İntek Kalıp ve İskele eğitim çalışmalarına devam ediyor

İntek Kalıp ve İskele, Düzce Üniveristesi öğrencilerine “İnşaatlarda Endüstriyel Kalıp Sistemleri ve İyi Uygulamaları" konusunda eğitim verdi.

İntek Kalıp ve İskele eğitim çalışmalarına devam ediyor
Robot Zirvesi

Ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkan İntek Kalıp ve İskele, inşaat mühendisi adayları ile eğitim çalışmalarında buluşmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok eğitim çalışmasına katılarak gençlere endüstriyel kalıp ve iskele sistemleri hakkında bilgi veren marka, tecrübesini ve bilgisini paylaşmayı sürdürüyor.

İNŞAAT PROJELERİNDE ENDÜSTRİYEL KALIP SİSTEMLERİ KONUŞULDU

İntek Kalıp ve İskele, gerçekleştirdiği eğitim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günlerde Düzce Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. İntek Kalıp ve İskele firma ortaklarından Yigit Yakar, "İnşaatlarda Endüstriyel Kalıp Sistemleri ve İyi Uygulamaları" başlığı altında öğrencilere eğitim verdi. Endüstriyel kalıp sistemlerinin, alt yapı ve üst yapı inşaat projelerinin yapımına sağladığı avantajlara değinen Yakar, konuşmasında uygulama örneklerine yer verdi. Öğrencilerin merak ettiği konular hakkında sorularını yönelttiği eğitime ilgi büyüktü.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 16:07
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını