İNŞAAT VE KONUT SEKTÖRÜNDE BİRİNCİ OLDU

İnşaat sektöründe 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Mesa “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” arasında ilk üçe girdi ve de bu yıl inşaat/konut kategorisinin “en beğenilen” şirketi olmayı başardı.

İNŞAAT VE KONUT SEKTÖRÜNDE BİRİNCİ OLDU
EndüstrideAra - Haber Detay

Aylık ekonomi dergisi Capital’in 20 yıldır geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması”nın bu yılki sonuçları belli oldu. Araştırma kapsamında iş dünyasını temsilen 600’ün üzerinde şirket ve 1.470 üst düzey yöneticiye ulaşıldı. 2 ay süren araştırmada online görüşme tekniği kullanıldı. Sektörlere göre ayrı değerlendirmelerin yapıldığı araştırma kapsamında en beğenilen şirketlere ödülleri, 2021 yılında düzenlenecek özel bir törenle sahiplerine teslim edilecek.  

DAHA İYİSİNİ YAPMADA MOTİVASYONUMUZ OLDU

İnşaat ve konut sektöründe 50 yılı aşkın süredir “kalite” ve “güven”le anılmanın yanı sıra sektöründe Türkiye’nin “en beğenilen” şirketi olmanın MESA’yı hem halihazırda yapımı ve satışı devam eden hem de gelecek projeler konusunda daha da motive ettiğinin altını çizden MESA Mesken Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu, kalitede standartları belirleyen referans bir şirket olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle tüm dünya olarak çok zor bir sınavdan geçtildiğini hatırlatarak  toplumsal ve ekonomik olarak herkesin çok derinden etkilendiği bu dönemde marka değerlerinin, projelerinin bu şekilde takdir görmesinden çok mutlu oldularını vurgulayan Boysanoğlu, inşaat/konut sektörünün en beğenileni olmanın MESA ailesi olarak tüm çalışanlarıyla birlikte kendileri için yaptıkları işi daha da iyi yapmaları konusunda motivasyon kaynağı olduğunu vurguladı teşekkür etti. 

YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler