banner1322
x

İnegöllü çocukların oyunları Stil Spor’un zemin çözümleriyle renkleniyor

İnegöl Belediyesine ait çocuk parklarına zemin çözümleri ile hizmet veren Stil Spor markası, yaratıcılığı artıracak çözümleriyle çocukların oyunlarını renklendiriyor.

İnegöllü çocukların oyunları Stil Spor’un zemin çözümleriyle renkleniyor
Enerji Zirvesi

Stil Spor, zemin çözümlerindeki başarısı ile öne çıkan bir marka. Spor alanlarına ve çocuk oyun parklarına anahtar teslim çözümler sunan firma, bugüne kadar birçok prestijli projenin tercihi oldu. Markanın tercih edildiği oyun parklarından biri de İnegöl Belediyesi’ne ait çocuk oyun parkı. Marka bu projeye çocukların eğlenebileceği, hayal dünyasını geliştirebileceği bir çözüm sundu. Stil Spor’un zemin çözümlerinin kullanıldığı bu parka oyun alanlarına göre farklı renk öbeklerine ve şeritlerine yer verildi. Bu uygulama ile çocukların oyun alanlarına hem görsel olarak zenginlik katıldı hem de zemin malzemesinin kalitesi ile güvenli bir oyun alanı yaratıldı. 

Stil Spor, 21 renk seçeneği bulunan EPDM zemin çözümleriyle marka çocukların hayal dünyasını geliştiriyor. Çocukların oyun oynarken çok daha keyif alabilmesine odaklanan Stil Spor, aynı zamanda  EPDM çözümleri ile çocuk oyun parklarında üç boyutlu balina gibi hayvan figürleriyle de çözüm sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 17:01
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını