banner1322
x

İLAÇ ÜRETİMİNDE GÜVENİLİR HAVA SAĞLIYOR

Nobel İlaç Düzce Üretim Tesisi’nde ALDAĞ güvencesinde CIAT Fancoil Cihazları tercih edildi. esiste 3 hızlı açma/kapama sistemi ile hızı kontrol eden ve elektrik tüketimini yüzde 80'e varan oranda azaltan CIAT Coadisline, dört yöne üflemeli, yüksek verimliliğe sahip EC motorlu fan coil üniteleri, güvenilir havayı sağlıyor.

İLAÇ ÜRETİMİNDE GÜVENİLİR HAVA SAĞLIYOR
Robot Zirvesi

YELİZ YİRMİBEŞ LALE - İlaç endüstrinin küresel oyuncuları arasında yerini alan, 55 yılı aşkın geçmişe sahip olan Nobel İlaç, Farmasötik Ar-Ge Merkezi’nin de bulunduğu, yaklaşık 40.000 metrekare kapalı alana sahip Düzce İlaç Üretim Tesisi, yılda 180 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahip. Yalın üretim araçları ve sürekli iyileştirme teknikleri uygulanan tesis, Endüstri 4.0’a uyumlandırma çalışmalarını sürdürüyor.

İSTENMEYEN TERMAL KOŞULLARI ENGELLİYOR

Hassas üretim koşulları gerektiren ilaç endüstrisinin önde gelen kurumları arasında yerini alan Nobel İlaç’ın Düzce Tesisi’nde, iklimlendirme sektörünün küresel uzman kuruluşu CIAT’ın fancoil üniteleri kullanılıyor. Tesiste 3 hızlı açma/kapama sistemi ile hızı kontrol eden ve elektrik tüketimini yüzde 80'e varan oranda azaltan CIAT Coadisline, dört yöne üflemeli, yüksek verimliliğe sahip EC motorlu fan coil üniteleri, güvenilir havayı sağlıyor. Coadisline serisi, 180° veya 360° Coanda etkisi sayesinde istenmeyen termal koşulları engelliyor ve Epure filtresi ile iç ortam hava kalitesini güvence altına alıyor. CIAT’ın Majorline, EC motorlu Gizli Tavan Tipi Fan Coil üniteleri de yine bu tesis için hizmet veriyor. Konfora yeni bir boyut getiren, yenilikçi tasarıma sahip Majorline serisi, yüksek performanslı serpantini ile sağlık, konfor koşulları ile enerji verimliliğini optimize ediyor. İklimlendirme sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip CIAT, tüm ürünleri ve satış sonrası hizmetleri, Türkiye’de Aldağ güvencesi altında müşterileri ile buluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 11:38
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını